Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Oferty pracy

KOORDYNATOR DS. ORGANIZACJI KONGRESÓW I KONFERENCJI

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 10 lip 2019 - brak
NU Horizons to agencja działająca w branży MICE, która od 2006 roku wykonała 2500 realizacji. Ponad 25 tysięcy uczestników odwiedziło z agencją 120 krajów podczas wyjazdów motywacyjnych, kongresów, konferencji oraz eventów.
 

NEW BUSINESS MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 10 lip 2019 - brak
Eventroom Filip Hamerla
 

PROJECT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 05 lip 2019 - brak
NU Horizons – Dzięki pasji i doświadczeniu działamy w branży MICE już od 2006 roku. W tym czasie osiągnęliśmy wynik 2500 realizacji. 25 000 osób odwiedziło z nami 120 krajów podczas wyjazdów motywacyjnych, kongresów, konferencji oraz eventów. Cały czas mamy ochotę na więcej dlatego szukamy doświadczonego i wszechstronnego Project Managera.
 

JUNIOR EVENT MANAGER

Miasto Wrocław
Czas trwania rekrutacji: 03 lip 2019 - brak
PowerEvents to tylko i aż agencja eventowa. Naszymi trzema podstawowymi wartościami są: doświadczenie, jakość, detal. Na przestrzeni kilkunastu lat naszej działalności zrealizowaliśmy blisko 1000 wydarzeń. Naszym konikiem są duże produkcje, gdzie możemy przygotować unikalne i dedykowane rozwiązania, zarówno w kwestii scenografii jak i całej koncepcji. Nadrzędnymi celami agencji są gwarancja bezpieczeństwa i spokoju, którą chcemy zapewnić każdej firmie i osobie powierzającej nam swoje wydarzenie.
 

EVENT MANAGER

Miasto Łódź
Czas trwania rekrutacji: 24 czer 2019 - brak
Agencja 8 Dzień tygodnia, Łódź
 

CREATIVE/SENIOR CREATIVE 

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 17 czer 2019 - brak
Master Brand Sp. z o.o.
 

SALES EXECUTIVE

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 01 czer 2019 - brak
Deli Catering jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą cateringową w Polsce, dlatego jeżeli chcesz wspólnie z nami wyznaczać nowe standardy na rynku profesjonalnych usług cateringowych prześlij swoją aplikację. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Sales Executive.
 

ACTIVE SALES SPECIALIST

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 31 maj 2019 - brak
Deli Catering jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą cateringową w Polsce, dlatego jeżeli chcesz wspólnie z nami wyznaczać nowe standardy na rynku profesjonalnych usług cateringowych prześlij swoją aplikację. Obecnie poszukujemy: Sprzedawca Aktywny.
 

SPECJALISTA DS. ORGANIZACJI EVENTÓW

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 23 maj 2019 - brak
FORSAIL Yachting Incentive - od 2004r. pionier i lider organizacji żeglarskich wyjazdów incentive w najpiękniejsze rejony świata, w szczególności M. Środziemne, Karaiby, Seszele, Tajlandia. FORSAIL Ski Club to szkoła narciarska i snowboardowa, zlokalizowana na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie- organizator szkoleń i wyjazdów narciarskich dla firm. Nasz największy atut to doświadczenie oraz pasja do życia pełną parą na fali (morskiej) i szczycie (górskim), którą od kilkunastu lat zarażamy naszych Klientów. Jeśli Twoją pasją jest woda we wszystkich trzech stanach skupienia: ciekłym - morze, stałym - lodowiec i lotnym - pełna para w działaniu - zapraszamy na pokład! Nasze motto to: Cała naprzód z pasją przez życie. FORSAIL. For passion. For life. Forward
 

JUNIOR EVENT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 19 maj 2019 - brak
Mamy taką propozycję, że przyjdziesz do nas pracować. Sprawdź, czego oczekujemy i co będzie należało do Twoich obowiązków. Będzie #najlepiej, wiadomo :)
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.