Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Oferty pracy

INCENTIVE PROJECT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 15 lut 2019 - brak
Od 2007 roku wykorzystujemy nasze doświadczenia, kreatywność oraz podróżniczy entuzjazm do realizacji wspólnych projektów pod szyldem United Target. Łączymy nasze ponaddziesięcioletnie doświadczenia w zakresie obsługi klienta i zarządzania sprzedażą z zamiłowaniem do podróży. Dzięki temu udaje nam się wyzwalać naszą pasję do działań, w których przygoda krzyżuje się przedsiębiorczością. Nasze wysiłki zaowocowały gronem stałych partnerów biznesowych, którzy doceniają nasz entuzjazm i zaangażowanie podczas planowania, przygotowania i wykonania kolejnych zleceń. Dzięki takiemu podejściu naszych partnerów mamy zapewniony komfort pracy, którego wynikiem jest powodzenie realizacji projektów. Poszukujemy osoby na stanowisko: Project Manager w dziale incentive do prężnie działającej agencji eventowej United Target. www.unitedtarget.pl
 

EVENT MANIAC (SPECJALISTA/MENEDŻER DS.EVENTÓW)

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 04 lut 2019 - brak
Asseco to największa firma informatyczna w Polsce, największy start-up, który działa już w ponad 50 krajach i zatrudnia 24.000 osób. Tworzymy oprogramowanie dla przedsiębiorstw i instytucji. Prawdopodobnie nie ma w Polsce osoby, która nie zetknęłaby się z naszymi produktami, chociaż często o tym nie wie. Jesteśmy obecni w bankach, telefonach, gniazdkach elektrycznych, szpitalach, a nawet wspieramy wypłaty emerytur. W oprogramowaniu robimy rzeczy kosmiczne. I to dosłownie, bo pracujemy także dla Europejskiej Agencji Kosmicznej.
 

PRACOWNIK DZIAŁU TURYSTYKI PRZYJAZDOWEJ i INCENTIVE

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 31 sty 2019 - brak
Biuro Podróży Mazurkas Travel w związku z rozwojem poszukuje do Działu Turystyki Przyjazdowej i Incentive energicznych osób z biegłą znajomością francuskiego do obsługi klientów zagranicznych oraz projektów eventowych w Polsce.
 

OSOBA DO DZIAŁU KREACJI

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 16 sty 2019 - brak
Concept House - istniejemy od 15 lat. Tworzymy wydarzenia autorskie i unikatowe. W naszym portfolio przeważają realizacje eventów relacyjnych dla Klientów korporacyjnych.
 

EVENT MANAGER/SENIOR EVENT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 10 sty 2019 - brak
Master Brand sp. z o.o.
 

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miasto Nowy Sącz
Czas trwania rekrutacji: 06 sty 2019 - brak
LEDCITY oferuje wynajem i sprzedaż Ekranów LED, usługi realizacji wizji, obsługi kamer, streamingu, a także kompleksowej realizacji eventów AR i VR.
 

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 21 lis 2018 - brak
Grupa Trias od ponad 20 lat aktywnie tworzy rynek usług AVL (audio-video-light) w zakresie technicznej obsługi imprez (spółka VES), zintegrowanych systemów multimedialnych w obiektach (spółka TRIAS AVI) oraz serwisów instalacji i sprzętów AV (spółka Digiservice). Z rozwiązań technicznych firmy korzystają liczne podmioty na terenie kraju oraz, coraz częściej, również za granicą.
 

EVENT MANAGER

Miasto Łódź
Czas trwania rekrutacji: 06 lis 2018 - brak
Agencja Eventowa Creality, Łódź
 

EVENT / SALES MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 05 lis 2018 - brak
In1place to nowa przestrzeń na eventowej mapie Warszawy. Kompleks eventowy zlokalizowany na bliskiej Woli, tylko 2,5 km od Pałacu Kultury i Nauki z wyjątkową historią i klimatem.
 

EVENT SPECIALIST

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 25 paź 2018 - brak
Agencja Don’t Worry
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.