Oferty pracy

REDAKTOR PORTALU

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 08 sie 2018 - brak

MeetingPlanner.pl, portal internetowy zajmujący się tematyką turystyki biznesowej oraz event marketingu, poszukuje osoby na stanowisko: redaktor portalu

Opis stanowiska

Zadania:

  • Wyszukiwanie bieżących informacji branżowych ze źródeł polskich i zagranicznych, opracowywanie redakcyjne materiałów
  • Publikacja tekstów w portalu
  • Wysyłka newsletterów redakcyjnych i treści zleconych
  • Przygotowanie treści promujących eventy organizowane przez portal
  • Przygotowywanie własnych materiałów dziennikarskich
  • Wsparcie w prowadzeniu firmowych mediów społecznościowych

Poszukujemy osoby, która:

  • Doskonale posługuje się językiem polskim, ma „lekkie pióro”
  • Zainteresowanej tematyką turystyki oraz marketingu, chcącej zdobywać doświadczenie w interesującej i szybko rozwijającej się branży,
  • Zorientowanej w świecie mediów tradycyjnych i społecznościowych,
  • Szybko się uczy, lubi poznawać nowe rozwiązania z zakresu IT i internetu
  • Potrafi pracować samodzielnie
  • Jest komunikatywna i dociekliwa, lubi rozmawiać z ludźmi
  • Zna podstawy SEO i potrafi przygotować artykuł do publikacji oraz zoptymalizować już istniejący
  • Znajomość podstaw języka HTML

Oferujemy:

Możliwość pracy zdalnej w umówionym zakresie, elastyczną formę zatrudnienia. CV prosimy kierować na adres: