Oferty pracy

INCENTIVE MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 10 sie 2018 - brak

Real Incentive to agencja turystyczna organizująca „szyte na miarę” wyjazdy dla firm. Przygotowujemy i realizujemy dedykowane programy motywacyjne, nagrodowe i szkoleniowe na terenie Polski i całego świata. Przygotowujemy konferencje, szkolenia, wyjazdy integracyjne, narciarskie, team-building, wyjazdy sportowe na mecze piłki nożnej (Primera Division, Premier League, Serie A, Champions League itd..), Grand Prix F1 i wszelkie wyjazdy mające na celu stworzenie przestrzeni do rozmów z partnerami biznesowymi, klientami czy swoimi pracownikami.

Opis stanowiska

· Organizacja wyjazdów typu Incentive, spotkań i szkoleń dla klientów korporacyjnych za granicą,
· Sporządzanie i prezentacja ofert,
· Kontakt z kontrahentami i podwykonawcami w kraju i zagranicą,
· Rozliczanie projektów, fakturowanie,
· Udział w wydarzeniach branżowych oraz spotkaniach z klientami.

Wymagania
•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku –  minimum 2 lata,
•Pozytywne nastawienie,
•Gotowość zdobywania świata,
•Umiejętność pracy z klientem korporacyjnym,
•Umiejętność przygotowania ofert i prezentacji,
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
•Doskonała organizacja pracy i zdolność nawiązywania pozytywnych relacji biznesowych.

Oferujemy

•Umowę o pracę,
•Pensję stałą plus prowizję uznaniową,
•Możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie na adres CV ze zdjęciem oraz klauzulą  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Real Incentive w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.” Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.