Oferty pracy

INCENTIVE MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 05 wrz 2018 - brak

Supertour Lufthansa City Center z siedziba w Warszawie, renomowany agent IATA , poszukuje kandydata do działu Incentive Center.

Opis stanowiska

Jeżeli wiesz, jak planować i organizować wyjazdy motywacyjne oraz podróże z segmentu biznes travel, masz doświadczenie we współpracy z klientem korporacyjnym, chcesz poznawać świat i rozwijać swoje kompetencje zawodowe - zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do Supertour Incentive Center.

Oczekujemy:

  • otwartości i komunikatywności
  • odpowiedzialności i samodzielności
  • kreatywności i zaangażowania w prowadzone projekty
  • umiejętności sprzedażowych
  • biegłej obsługi pakietu Office
  • biegłej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie
  • minimum 1 rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i podtrzymywanie relacji z klientami B2B
  • przygotowywanie ofert produktowych i prezentacji
  • kompleksowa realizacja projektów z branży MICE

Oferujemy:

  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Bogaty pakiet socjalny z opieka medyczna i karnetami sportowymi
  • Prace w profesjonalnym i sympatycznym zespole
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w branży MICE
  • udział w targach branżowych i study tourach

Forma kontaktu:
Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres e - mail:

Do zgłoszenia prosimy dołączyć oświadczenie:
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Supertour Lufthansa City Center, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

RODO
Administratorem danych osobowych jest PTH Supertour sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Niemcewicza 26. Przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych będzie odbywało się zgodnie ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Osobie biorącej udział w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie.