Oferty pracy

MONTER SCENOGRAFII EVENTOWEJ I STOISK TARGOWYCH

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 27 wrz 2018 - brak

#KREATYWNAEKIPA Pracownia Kreativa to kreacja i produkcja scenografii eventowej i scenicznej oraz konstrukcji marketingowych : mebli, zabudów targowych, ekspozycyjnych, konstrukcji ambientowych, elementów dekoracyjnych i artystycznych gadżetów. To również meble codziennego użytku, rzeźby i nowoczesny design wnętrzarski. Pracownię Kreativę tworzy grupa przyjaciół. Nasze motto : Masz pomysł ? Zrealizujemy go dla Ciebie. Nie masz pomysłu? Świetnie , bo dla nas … ideas, no limit!

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Warszawa (Białołęka)
Wymagania:
- obsługa elektronarzędzi,
- umiejętność  budowy i montażu mebli/dekoracji na podstawie dokumentacji / rysunków technicznych,
- doświadczenie w branży eventowej (produkcja, montaże) – warunek konieczny,
- doświadczenie w branży stolarskiej (produkcja),
- znajomość materiałów i akcesoriów wykorzystywanych w przemyśle meblarskim,
- gotowość do pracy w systemie nienormowanym,
- dyspozycyjność (realizacje na terenie całego kraju i za granicą),
- mile widziane prawo jazdy kategorii B.,
- wymagana dokładność i precyzja oraz zaangażowanie,
- umiejętność pracy w zespole oraz pomysłowość,

Oferujemy:
- pracę w kompetentnym i doświadczonym zespole,
- warsztatową atmosferę, duże poczucie humoru
- niecodzienne wyzwania – ideas, no limit!
- pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach,
- jasno określony zakres obowiązków i system wynagradzania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zmianami)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Kreativa Paweł Stępień z siedzibą w Warszawie przy ul. Modlińskiej 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.
Posiada Pani/Pan prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, art. 9 ust.2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE. 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) oraz na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe w oparciu o przepisy prawa. Ich niepodanie może skutkować odmową  rozpatrzenia kandydatury w procedurze rekrutacyjnej, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.