Oferty pracy

INCENTIVE PROJECT MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 16 paź 2018 - brak

Od 2007 roku wykorzystujemy nasze doświadczenia, kreatywność oraz podróżniczy entuzjazm do realizacji wspólnych projektów pod szyldem United Target. Łączymy nasze ponaddziesięcioletnie doświadczenia w zakresie obsługi klienta i zarządzania sprzedażą z zamiłowaniem do podróży. Dzięki temu udaje nam się wyzwalać naszą pasję do działań, w których przygoda krzyżuje się przedsiębiorczością. Nasze wysiłki zaowocowały gronem stałych partnerów biznesowych, którzy doceniają nasz entuzjazm i zaangażowanie podczas planowania, przygotowania i wykonania kolejnych zleceń. Dzięki takiemu podejściu naszych partnerów mamy zapewniony komfort pracy, którego wynikiem jest powodzenie realizacji projektów.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko: Project Manager w dziale incentive do prężnie działającej agencji eventowej United Target.

Do zadań osoby na tyms stanowisku będzie należeć::

- Przygotowaniu koncepcji wyjazdów incentive

- Samodzielne tworzenie ofert wyjazdów

- Nadzór nad realizacją projektów oraz jego końcowe rozliczenie

- Samodzielne przygotowywanie materiałów merytorycznych i graficznych dla klientów

- Kontakt z dostawcami z różnych części świata

Współpraca z project managerami działu incentive.

Niezbędne cechy i umiejętności:
- Minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży MICE.
- Znajomość branży MICE.
- Wykształcenie wyższe.
- Umiejętność pracy pod presją czasu.
- Kreatywność.
- Łatwość nawiązywania kontaktów.
- Dyspozycyjność.
- Samodyscyplina i dobra organizacja na samodzielnym stanowisku.
- Poczucie humoru i dystans do otaczającego świata.
- Biegła znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków będzie dużym atutem).
- Zdolności interdyscyplinarne.
- Znajomość pakietu Office (w szczególności PowerPoint, Excel).
- Znajomość programów wspomagających graficzną prezentację oferty mile widziana.
- Posiadanie licencji pilota będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Pracę w młodym i prężnym zespole.
- Uczestnictwo w licznych ciekawych projektach międzynarodowych.
- Możliwość rozwijania pasji podróżniczych.