Oferty pracy

EVENT MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 23 paź 2018 - brak

FORSAIL Yachting Incentive - od 2004r. pionier i lider organizacji żeglarskich wyjazdów incentive w najpiękniejsze rejony świata, w szczególności M. Środziemne, Karaiby, Seszele, Tajlandia. FORSAIL Ski Club to szkoła narciarska i snowboardowa, zlokalizowana na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie- organizator szkoleń i wyjazdów narciarskich dla firm. Nasz największy atut to doświadczenie oraz pasja do życia pełną parą na fali (morskiej) i szczycie (górskim), którą od kilkunastu lat zarażamy naszych Klientów. Jeśli Twoją pasją jest woda we wszystkich trzech stanach skupienia: ciekłym - morze, stałym - lodowiec i lotnym - pełna para w działaniu - zapraszamy na pokład! Nasze motto to: Cała naprzód z pasją przez życie. FORSAIL. For passion. For life. Forward.

Opis stanowiska

- planowanie, organizowanie i prowadzenie krajowych i zagranicznych wyjazdów incentive, w szczególności żeglarskich i narciarskich

- budżetowanie i rozliczanie wyjazdów

- współpraca z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi

- koordynacja pracy instruktorów i skipperów

- budowanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:
- minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość min. języka angielskiego,
- umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji
- uprawnienia żeglarskie i instruktora narciarstwa dodatkowym atutem
- pasja, zaangażowanie i ciekawość świata
- gotowość do częstych wyjazdów

Oferujemy:
Realizację pasji do życia na fali, a przy tym:
- stałe wynagrodzenie i premie motywacyjne
- pracę w profesjonalnym zespole pasjonatów
- możliwości samorozwoju poprzez wpływ na wytyczanie kursu i samodzielne sterowanie projektami

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na

Do zgłoszenia prosimy dołączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Forsail Sp.jj, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

RODO
Administratorem danych osobowych jest Forsail Sp.j.z siedzibą w Warszawie przy ul. Cióka 12. Przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych będzie odbywało się zgodnie ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Osobie biorącej udział w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich zmiany lub wycofania zgody w każdym momencie