Oferty pracy

INCENTIVE MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 24 paź 2018 - brak

Agencja Vi obsługująca segment B2B, wywodząca się z Victoria Travel & Events, działającej na rynku od 16 lat.

Opis stanowiska

- Szukamy osoby do Działu Incentive, która wierzy, że w pracy można (i trzeba) być szczęśliwym
- Szukamy osoby, która 1/3 życia, które poświeca na pracę chce spędzać z życzliwymi, wspierającymi osobami

- Poszukujemy do działu Incentive osoby, które uwielbia samodzielność, możliwość podejmowania decyzji i pracowania na zasadach partnerskich

- Poszukujemy osoby, która nie chce być trybikiem, tylko samodzielnym Parterem

- Poszukujemy osoby z doświadczeniem, która będzie chciała z nami rozwijać dział Incentive

Oferujemy

- Pracę na mocnych stronach, wierzymy, że każdy z nas pracuje najlepiej wtedy, kiedy robi to, co kocha.
- Zachęcamy do pracy w stylu, jaki lubisz najbardziej, czasami z biura, czasami z domu, czasami z plaży :)
- Godziny pracy? Ty nam powiedz :)

Napisz do Victorii Iwanowskiej, która szuka osób, z którymi chce się pracować