Oferty pracy

EVENT / SALES MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 05 lis 2018 - brak

In1place to nowa przestrzeń na eventowej mapie Warszawy. Kompleks eventowy zlokalizowany na bliskiej Woli, tylko 2,5 km od Pałacu Kultury i Nauki z wyjątkową historią i klimatem.

Opis stanowiska

Oczekiwania:

-  umiejętności w zakresie sprzedaży (prowadzenie spotkań sprzedażowych oraz negocjacje cenowe)
-  wysoka kultura osobista i obowiązkowość

-  doświadczenia w branży eventowej

-  spryt, kreatywność, odwaga w podejmowaniu decyzji i umiejętność zarządzania czasem

Obowiązki:
-  tworzenie i stałe poszerzanie grupy stałych klientów – zarówno indywidualnych, jak i biznesowych
- współpraca z partnerami biznesowymi
- koordynacja i nadzór nad przebiegiem eventów
- realizacja autorskich pomysłów eventowych

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem,
- wynagrodzenie podstawowe + prowizja,
- dynamiczną pracę, pełną wyzwań i ambitnych projektów
- perspektywę rozwoju i awansu