Oferty pracy

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 21 lis 2018 - brak

Grupa Trias od ponad 20 lat aktywnie tworzy rynek usług AVL (audio-video-light) w zakresie technicznej obsługi imprez (spółka VES), zintegrowanych systemów multimedialnych w obiektach (spółka TRIAS AVI) oraz serwisów instalacji i sprzętów AV (spółka Digiservice). Z rozwiązań technicznych firmy korzystają liczne podmioty na terenie kraju oraz, coraz częściej, również za granicą.

Opis stanowiska

Obowiązki:
-  Przygotowywanie i prowadzenie działań marketingowych grupy kapitałowej
-  Prowadzenie stron internetowych i kont na portalach społecznościowych
-  Monitorowanie, analiza skuteczności przeprowadzonych kampanii Google Adwords, Facebook Ads., Linkedin
-  Współtworzenie content marketingu – opracowanie tekstów, bannerów, przygotowania niezbędnych materiałów i raportów
-  Analiza rynku i działań konkurencji
-  Wsparcie działów sprzedaży

Wymagania:
-  Doświadczenie na podobnym stanowisku
-  Sprawne poruszanie się w mediach społecznościowych (Facebook, Linkedin, Instagram, YouTube)
-  Znajomość programów graficznych Photoshop, Ilustrator
-  Znajomość narzędzi marketingu online i social media
-  Dobra znajomość pakietu MS Office
-  Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Mile widziane:
-  Znajomość html, Google AdWords, Google Analytics
-  Umiejętność pracy z foto i video kamerą

Oferujemy:
-  Interesującą pracę dla jednego z liderów na rynku nowoczesnych multimediów
-  Perspektywę rozwoju zawodowego w obszarze nowych technologii
-  Uczestnictwo w dużych i ambitnych projektach
-  Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace