Oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miasto: Nowy Sącz
Czas trwania rekrutacji: 06 sty 2019 - brak

LEDCITY oferuje wynajem i sprzedaż Ekranów LED, usługi realizacji wizji, obsługi kamer, streamingu, a także kompleksowej realizacji eventów AR i VR.

Opis stanowiska

Wraz z rozwojem firmy, poszukujemy przedstawiciela handlowego. Idealny kandydat to osoba samodzielna, dynamiczna i ambitna, potrafiąca dobrze organizować swoją pracę, z którą będziemy mogli rozwijać nasze działania marketingowe.

Będziesz zajmować się:

  • Sprzedażą usług w zakresie wynajmu telebimów LED i realizacji wizji, a także sprzedażą sprzętu (telebimów)
  • Budowaniem i utrzymywaniem relacji z klientami
  • Pozyskiwaniem nowych klientów
  • Przygotowaniem ofert i ich skuteczną prezentacją
  • Negocjowaniem warunków umów
  • Współpracą z agencjami eventowymi i Instytucjami kultury
  • Współpracą w opracowaniu i realizacji strategii promocji i sprzedaży.

Wymagania:
·        Prawo jazdy kat. B
·        Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży i prowadzeniu negocjacji handlowych
·        Dobra znajomość pakietu MS Office,
·        Umiejętność organizowania własnej pracy
·        Silne predyspozycje handlowe
·        Kreatywność w działaniach marketingowych
·        Komunikatywność i umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
·        Mile widziana znajomość języków obcych: angielski/niemiecki/słowacki

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników
  • Możliwość rozwoju w ciekawej branży oraz uczestnictwa w prestiżowych wydarzeniach
  • Szkolenia
  • Służbowy samochód, laptop oraz telefon

CV prosimy przesyłam na adres
www.ledcity.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”