Oferty pracy

EVENT MANAGER/SENIOR EVENT MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 10 sty 2019 - brak

Opis firmy

Master Brand sp. z o.o.

Opis stanowiska

-  Kompleksowa realizacja projektów eventowych - od briefu po realizację;
-  Samodzielna realizacja projektów począwszy od tworzenia kosztorysów, wybór dostawców (w tym negocjacje, zawieranie umów), poprzez koordynację pracy zespołu podwykonawców, nadzór nad realizacją eventu w terenie i kończąc na rozliczeniu projektu
-  Przygotowywanie ofert i ich prezentacja u Klienta
-  Dobór i koordynacja pracy poddostawców
- Zarządzanie zespołem projektowym

Wymagania
-  Minimum 3-letnie doświadczenie w agencji eventowej (warunek konieczny – kilkuletnie doświadczenie w branży eventowej)
- Umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
- Umiejętność prowadzenia negocjacji
- Kreatywność, elastyczność, zorganizowanie
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Wysokorozwinięte zdolności interpersonalne oraz bardzo dobre umiejętności organizacyjne
- Dyspozycyjność

- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- Język angielski- komunikatywny
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
- Realizację projektów dla znanych Klientów/marek;
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
- Pracę w szybko rozwijającej się agencji eventowej;
- Moc wyzwań i wrażeń;

Oferty można przesyłać na adres