Oferty pracy

OSOBA DO DZIAŁU KREACJI

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 16 sty 2019 - brak

Concept House - istniejemy od 15 lat. Tworzymy wydarzenia autorskie i unikatowe. W naszym portfolio przeważają realizacje eventów relacyjnych dla Klientów korporacyjnych.

Opis stanowiska

- tworzenie konceptów kreatywnych eventów, według riefów od Klienta
- rekomendacje artystów
- tworzenie prezentacji kreatywnych na potrzeby przedstawienia Klientowi

Wymagania
- doświadczenie tworzeniu koncepcji kreatywnych eventów dla / w agencji eventowej (warunek konieczny)
- umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
- kreatywność, elastyczność, zorganizowanie
- umiejętność pracy pod presją czasu
- świadomość tego, co dzieje się w kulturze i rozrywce i co może stanowić inspirację dla unikatowych koncepcji eventowych
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- język angielski- komunikatywny

Oferujemy
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
- realizację projektów dla znanych Klientów/marek;
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
- pracę w szybko rozwijającej się agencji eventowej;
- moc wyzwań i wrażeń;
- komfortowe i inspirujące miejsce pracy;

Oferty można przesyłać na adres