Oferty pracy

NEW BUSINESS MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 20 sty 2019 - brak

Klub Niebo - przestrzeń w centrum Warszawy łącząca w jednym miejscu klub, restaurację i salę koncertową

Opis stanowiska

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie długofalowych relacji biznesowych ze stałymi jak i nowymi klientami
- Sporządzanie raportów sprzedażowych
- Tworzenie kosztorysów, kontrola budżetu i odpowiedzialność za jego realizację zgodnie z założeniami
- Koordynacja realizowanych wydarzeń - nadzór nad działem technicznym, cateringowym, dekoracji oraz koordynowanie komunikacji między klientem a zespołem
- Realizacja planów sprzedażowych
- Realizacja zleconych zadań marketingowych

Nasze wymagania:
- Doświadczenie w sprzedaży w branży eventowej
- Kreatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy
- Duże zaangażowanie przy wykonywanej pracy
- Umiejętność pracy w zespole, doskonałe zdolności interpersonalne, wysoka komunikatywność
- Dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne
- Zorientowanie na osiąganie wyników sprzedażowych
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- pracę w doświadczonym, kreatywnym zespole
- szansę na rozwój
- przyjazną atmosferę w pracy
- elastyczne godziny pracy
- prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres