Oferty pracy

EVENT MANIAC (SPECJALISTA/MENEDŻER DS.EVENTÓW)

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 04 lut 2019 - brak

Asseco to największa firma informatyczna w Polsce, największy start-up, który działa już w ponad 50 krajach i zatrudnia 24.000 osób. Tworzymy oprogramowanie dla przedsiębiorstw i instytucji. Prawdopodobnie nie ma w Polsce osoby, która nie zetknęłaby się z naszymi produktami, chociaż często o tym nie wie. Jesteśmy obecni w bankach, telefonach, gniazdkach elektrycznych, szpitalach, a nawet wspieramy wypłaty emerytur. W oprogramowaniu robimy rzeczy kosmiczne. I to dosłownie, bo pracujemy także dla Europejskiej Agencji Kosmicznej.

Opis stanowiska

- organizacja różnego rodzaju eventów od małych spotkań po duże gale (warsztaty, spotkania z klientami, konferencje, kongresy, gale, spotkania integracyjne, szkolenia)

- nadzór nad projektami na każdym etapie ich realizacji
- tworzenie kosztorysów, zarządzanie budżetem projektów
- negocjacje i współpraca z podwykonawcami, przygotowywanie umów
- koordynacja i produkcja wydarzeń
- monitorowanie rynku eventowego

Jeśli posiadasz:
- minimum 4 letnie doświadczenie w organizacji eventów
- doświadczenie w pracy w agencji eventowej
- portfolio zrealizowanych projektów eventowych – nie ważne małych czy dużych – najważniejsze, że własnych
- doskonałą organizację pracy i zdolność prowadzenia wielu projektów równolegle
- dużą samodzielność w realizacji projektów, a przy okazji ogromną umiejętność pracy zespołowej
- umiejętność pracy pod presją czasu
- pełną dyspozycyjność, bo największe eventy przygotowuje się wtedy, kiedy inni śpią
- biegłą znajomość języka polskiego i angielskiego
- prawo jazdy kat. B
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z sektorem IT
…pracuj z nami!

Pracując z nami zyskujesz:
- rozwój zawodowy w świetnym zespole
- pracę w ciekawej i rozwojowej branży nowych technologii
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, multisport ,szkolenia, kursy językowe

Aplikacje (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) prosimy składać drogą mailową na adres