Oferty pracy

DYREKTOR PRODUKCJI

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 01 mar 2019 - brak

Jedna z wiodących na rynku polskim agencji eventowych poszukuje osoby na stanowisko dyrektora produkcji

Opis stanowiska

Oczekujemy:
•doświadczenia w agencji eventowej na podobnym stanowisku (min 3 lata);
•doświadczenia w opracowywaniu i wdrażaniu ogólnofirmowych procesów/procedur;
•doświadczenia w zarządzaniu zespołem produkcyjnym (m.in. 5 osób);
•doświadczenia w samodzielnej realizacji projektów o budżetach powyżej 1 mln zł netto;
•umiejętności strategicznego myślenia;
•doskonałych umiejętności organizacyjnych, negocjacyjnych i analitycznych;
•bardzo dobrej znajomości j. angielskiego;
•prawa jazdy kat. B;
•inicjatywy, pełnej samodzielności i systematyczności;
•komunikatywności;
•kreatywności;

Mile widziane
•znajomość metodyk zarządzania projektami i zespołem (potwierdzone udziałem w szkoleniach, certyfikatami);
•doświadczenie w realizacji projektów o zasięgu międzynarodowym;
•znajomość i doświadczenie w narzędziach digitalowych wspierających zarządzanie projektami (np. Trello, Asana).

Oferujemy:
•możliwość rozwoju (w tym szkolenia, wyjazdy inspiracyjne);
•pracę w młodym i dynamicznym zespole nastawionym na sukces i współpracę;
•pracę na kluczowych projektach dla czołowych polskich i globalnych marek;

Obowiązki:
•zarządzanie zespołem producentów (koordynacja, podział pracy, bieżące wsparcie m.in. przy kosztorysowaniu oraz przygotowaniu do realizacji);
•zarządzanie wszystkimi produkcjami agencji (w tym budżetowanie) oraz samodzielne prowadzenie wybranych projektów;
•zarządzanie współpracą z dostawcami (w tym bieżąca analiza rynku w tym zakresie);
•współpraca z pozostałymi działami agencji w zakresie przygotowywania ofert oraz pozyskiwania nowych klientów.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie aplikacji - na adres:

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli wraz z podpisem:

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.