Oferty pracy

EVENT PRODUCER / LOCAL PROJECT ASSISTANT

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 11 mar 2019 - 15 kwi 2019

D-side Group, belgijska agencja eventowa z wieloletnim doświadczeniem realizacji wydarzeń dla największych marek, działająca na terenie całej Europy.

Opis stanowiska

-  Wsparcie project managera w codziennych działaniach sprzedażowych i koordynacji projektu
-  Samodzielna koordynacja współpracy z podwykonawcami wydarzenia (drukarnia, wynajem mebli, catering, firmy montujące stoiska itp)
-  Koordynacja i przygotowanie treści platformy i aplikacji dla odwiedzających
-  Nadzór ekip przy montażu i demontażu

Wymagania:
- Minimum 3-letnie doświadczenie w branży eventowej
- Doświadczenie w produkcji eventów w tym druki wielkoformatowe, przygotowanie ulotek, folderów, koordynacja hostess, wynajem mebli, koordynacja cateringu, praca z aplikacjami/platformami eventowymi
- Niezależność przy jednoczesnym poczuciu odpowiedzialności za pracę całego zespołu projektowego;
- Dyspozycyjność
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- Język angielski- zaawansowany
- Znajmość programów graficznych (Corel, Illustrator, Photoshop)  będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Wynagrodzenie na zasadach B2B lub umowa zlecenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności od min. 5 tyś netto za miesiąc
- Pracę w zespole międzynarodowej firmy z projektami w całej Europie
- Oddajemy do dyspozycji laptop i telefon
- Pracę w siedzibie klienta w Warszawie przy stacji metra
- Moc wyzwań i pozytywnych wrażeń

Oferty można przesyłać na adres