Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Oferty pracy

KIEROWNIK PROJEKTÓW

Miasto: Kraków
Czas trwania rekrutacji: 15 mar 2019 - brak

Opis firmy

Agencja Exprofesso istnieje na rynku od 2003 roku i działa w obszarze organizacji szkoleń i eventów dla biznesu. Specjalizuje się w narzędziach “edutainment”, łączących rozrywkę z edukacją. Tworzy gry szkoleniowe a także wykorzystuje elementy gier dla realizacji celów HR i marketingowych organizacji.

Opis stanowiska

Potrzebny nam profesjonalista do zarządzania projektami eventowymi i szkoleniowymi. To ma być ktoś, kto przeprowadzi klienta przez cały proces: począwszy od kreacji oferty, poprzez realizację projektu, a następnie jego ewaluację i podsumowanie. Takie spektrum działań wymaga wielu uniwersalnych kompetencji. Kierownik projektów musi świetnie ogarniać wielość szczegółów, zarządzać ryzykiem w projekcie, myśleć do przodu, mieć wizję całości wydarzenia, ale też świetnie skupić się na detalach. To ktoś, kto wyróżnia się ponadprzeciętną komunikatywnością, naturalnie i na profesjonalnym poziomie potrafi utrzymywać kontakty biznesowe. Taka osoba musi posiadać umiejętności liderskie – bo koordynując pracę zespołu projektowego musi rozdzielać zadania, motywować ludzi do ich realizacji, egzekwować je i w każdej chwili umiejętnie ocenić sytuację: gdzie jesteśmy z przygotowaniami, co jeszcze musimy zrobić, jak się to ma do czasu, jakim dysponujemy. Praca kierownika projektów to zawsze działania pod presją czasu, w ciągłej komunikacji z różnymi interesariuszami.

 
Wymagania
 
Ta osoba powinna posiadać bardzo wysokie możliwości intelektualne, chętnie i szybko się uczyć oraz rozumieć, na czym polega dostarczanie wartości klientom, co jest dla nich ważne, jakim językiem się posługują i na co zwracają uwagę.
 
Pracując jako kierownik projektów musisz być gotowy na częste wyjazdy, ogromną różnorodność wyzwań: różne tematy, cele, miejsca, branże. U nas nauka i zabawa idą w parze, bo na tym polega „edutainment”, które jest naszą wizytówką. Chcemy, aby dla ciebie też było jasne, że działanie w zespole i wzajemne interakcje ludzi są źródłem inspiracji i wiedzy o sobie i innych i stanowią klucz do budowania skutecznych firm i organizacji. To właśnie robimy i na tym założeniu budujemy i realizujemy nasze programy.
 
Z racji naszej różnorodnej, kreatywnej specyfiki oraz coraz liczniejszych działań międzynarodowych, osoba na tym stanowisku musi znać biegle język angielski.
 
Jeżeli do wyboru masz: doświadczenie, umiejętności i nastawienie – w jakiej kolejności ustawiłbyś tu priorytety? Dla nas na pierwszym miejscu jest nastawienie – Twoje chęci, aby być częścią naszego zespołu. Jeśli masz energię, zapał i wrodzoną przedsiębiorczość – to już nam się podobasz;) Na drugim miejscu postawilibyśmy umiejętności: świetna organizacja pracy, umiejętności kierownicze, uważność i dbałość o szczegóły. Nastawienie na jakość we wszystkim, co robisz.
 
Oferujemy:
 
Dołącz do nas z otwartym umysłem, zapałem, pomysłami i inicjatywą. Z przyjemnością pokażemy cii naszą drogę i wizję naszego biznesu, ale też z ciekawością będziemy czekać na Twoje spostrzeżenia. I Twoje działania. Gdy masz problem – zawsze możesz liczyć na naszą pomoc, jednak będziemy z Ciebie bardzo dumni jeżeli sam zaproponujesz rozwiązanie. Nie ma problemów – są wyzwania. Uczymy się na błędach, które czasem popełniamy. Nasza branża to ciągła przygoda. Dzieje się tak wiele i jest niezwykle różnorodnie. Tu nigdy, przenigdy nie zaznasz nudy. Obiecujemy.
 
Nie chcemy, abyś codziennie odliczał minuty do 16-tej, aby w końcu zacząć żyć. Co to za życie? Chcemy, by praca w Exprofesso była miłą częścią Twojego życia. Uwaga: to uzależnia! 😉
 
Prosimy o CV na maila: ale będzie nam miło przeczytać też kilka słów w LIŚCIE MOTYWACYJNYM.
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.