Oferty pracy

INCENTIVE PROJECT MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 10 maj 2019 - brak

VENITI Sp. z o.o. to agencja marketingu zintegrowanego, zajmująca się tworzeniem strategii marketingowych i złożonych programów lojalnościowych. Realizujemy wyjazdy zagraniczne i eventy krajowe. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych-kompleksowo obsługujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty marketingowe. Działamy zarówno w obszarze kreacji, jak i produkcji.

Opis stanowiska

Co będzie Twoim zadaniem?

Kompleksowe przygotowywanie kreatywnych ofert projektów incentive travel.

Prowadzenie prezentacji dla klientów. Budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami.

Opracowywanie kosztorysów i planów budżetowych projektów. Kompleksowa realizacja projektów.

Zarządzanie podwykonawcami w trakcie trwania projektu.

Budowanie efektywnej komunikacji spółki za pomocą strony internetowej i social mediów

Czego od Ciebie oczekujemy?
Samodzielności i dobrej organizacji pracy, dbałości o szczegóły.
Znajomości świata, dobrej orientacji geopolitycznej.
Biegłej znajomości języka angielskiego, drugi język będzie dodatkowym atutem.
Bardzo dobrej znajomości MS Office. Znajomość innych programów prezentacyjnych/graficznych będzie dodatkowym atutem.
Pasji do podróżowania i poznawania świata.
Umiejętności pracy wielozadaniowej, radzenia sobie z presją czasu.
Silnej motywacji do pracy i nastawienia na działanie.
Dyspozycyjności i gotowości do podróży.
Mile widziane doświadczenie w branży MICE w zakresie realizacji wyjazdów incentive.

Na co możesz u nas liczyć?
Umowa o pracę.
Samodzielne stanowisko i szeroki zakres obowiązków.
Satysfakcja z pracy przy innowacyjnych, nieszablonowych projektach.
Możliwość rozwoju zawodowego w branży MICE.
Praca w przyjaznym, zaangażowanym i dynamicznym zespole.
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy.

CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesłać na adres e-mail: Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Aplikacje nie zawierające jej nie będą rozpatrywane.