Oferty pracy

SERWISANT URZĄDZEŃ ESTRADOWYCH

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 27 maj 2019 - 24 czer 2019

TSE Grupa, firma zajmująca się planowaniem i realizacją wydarzeń specjalnych w zakresie techniki scenicznej, dysponująca jednym z największych w Polsce, magazynów sprzętu z nowoczesnymi urządzeniami oświetleniowymi, multimedialnym i nagłośnieniowymi, poszukuje osoby do pracy na stanowisku: serwisant urządzeń estradowych.

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku będzie:
•serwis i konserwacja urządzeń techniki scenicznej, głównie urządzeń oświetleniowych.

Oczekujemy:
•Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
•Znajomości podstaw mechatroniki I elektroniki
•Umiejętności diagnozowania uszkodzeń
•Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
•Dokładności i precyzji w wykonywaniu napraw
•Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
•Pracę w firmie będącej liderem w braży techniki scenicznej
•Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
•Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 – 17.00
•Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania
•Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
•Kontakt z nowoczesnymi urządzeniami i technologiami
•Pracę w młodym, kreatywnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) na adres: do 23.06.2019 roku. Prosimy w tytule maila wpisać: serwisant urządzeń estradowych. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy aby w CV (oraz liście motywacyjnym) zamieściły klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora TSE Grupa Sp.zo.o, z siedzibą w Pruszkowie, przy ul. Domaniweskiej 18, zawartych w przesłanej dokumentacji (CV oraz liście motywacyjnym), w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”.

Ponadto jeśli chcesz aby twoje CV (oraz list motywacyjny) było wykorzystywane również dla potrzeb przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w CV (oraz liście motywacyjnym) klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji (CV oraz liście motywacyjnym) przez Administratora - TSE Grupa Sp.zo.o, z siedzibą w Pruszkowie, przy ul. Domaniweskiej 18, dla celów przyszłych rekrutacji.