Oferty pracy

SALES EXECUTIVE

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 01 czer 2019 - brak

Deli Catering jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą cateringową w Polsce, dlatego jeżeli chcesz wspólnie z nami wyznaczać nowe standardy na rynku profesjonalnych usług cateringowych prześlij swoją aplikację. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Sales Executive.

Opis stanowiska

•realizacja założonych planów sprzedażowych
•analiza zapytań ofertowych wpływających ze strony Klientów
•przygotowywania kreatywnych ofert cateringowych w odpowiedzi na zapytania Klientów
•odpowiedzialność za pozytywne relacje z Klientami na każdym etapie współpracy
•uczestnictwo w spotkaniach z Klientami

Wymagania:
•doświadczenie w sprzedaży
•wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
•umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych
•umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie
•znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
•prawo jazdy kat. B
•gotowość do podróży służbowych
•zamiłowanie do kulinariów i chęci poszerzania wiedzy w ich zakresie
•znajomość i doświadczenie w rynku MICE będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
•niezbędne narzędzia i materiały do pracy
•możliwości pracy dla topowych marek i firm
•regularne degustacje naszych produktów cateringowych
•stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą
•finanse adekwatne do osiąganych wyników
•szkolenia sprzedażowe, uczestnictwa w eventach branżowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Food Design Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Informujemy, że w przypadku negatywnie zakończonego procesu rekrutacji Pani/Pana dane osobowe zostaną niezwłocznie zniszczone.