Oferty pracy

ACTIVE SALES SPECIALIST

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 31 maj 2019 - brak

Deli Catering jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą cateringową w Polsce, dlatego jeżeli chcesz wspólnie z nami wyznaczać nowe standardy na rynku profesjonalnych usług cateringowych prześlij swoją aplikację. Obecnie poszukujemy: Sprzedawca Aktywny.

Opis stanowiska

•aktywne pozyskiwanie nowych klientów
•realizacja określonych planów sprzedażowych
•utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami firmy
•analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
•aktualizacja bazy oraz aktywności w CRM
•prowadzenie spotkań, prezentacji i degustacji dla klientów

Wymagania:
•doświadczenie w obszarze sprzedaży aktywnej (chętnie w branży MICE)
•umiejętność pracy na wieloma projektami jednocześnie
•wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
•umiejętność prowadzenia rozmów oraz negocjacji handlowych
•znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
•prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
•regularne degustacje naszych produktów cateringowych
•stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą
•finanse adekwatne do osiąganych wyników
•możliwość pracy dla topowych brandów
•szkolenia sprzedażowe, uczestnictwo w eventach branżowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Food Design Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Informujemy, że w przypadku negatywnie zakończonego procesu rekrutacji Pani/Pana dane osobowe zostaną niezwłocznie zniszczone.