Oferty pracy

EVENT MANAGER

Miasto: Łódź
Czas trwania rekrutacji: 24 czer 2019 - brak

Opis firmy

Agencja 8 Dzień tygodnia, Łódź

Opis stanowiska

- praca w zespole tworzącym projekty eventowe, w dalszej współpracy samodzielne ich tworzenie
- czynny udział w realizacjach eventowych
- współpraca z partnerami i podwykonawcami agencji
- kontakt z klientami agencji

Wymagania:
- umiejętność w zakresie tworzenia ofert eventowych i kosztorysów
- znajomość rynku eventowego
- doświadczenie minimum roczne na podobnym stanowisku
- umiejętność i przede wszystkim chęć szybkiego uczenia się
- samodyscyplina
- dyspozycyjność – również weekendy
- bardzo dobra organizacja pracy
- kreatywność
- pasja w działaniu
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- komunikatywność, wysoka kultura osobista
- obowiązkowość
- umiejętność posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie
- znajomość pakietu office
- mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
- nietuzinkową pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
- laptop, telefon
- szansę rozwoju zawodowego