Oferty pracy

JUNIOR EVENT MANAGER

Miasto: Wrocław
Czas trwania rekrutacji: 03 lip 2019 - brak

PowerEvents to tylko i aż agencja eventowa. Naszymi trzema podstawowymi wartościami są: doświadczenie, jakość, detal. Na przestrzeni kilkunastu lat naszej działalności zrealizowaliśmy blisko 1000 wydarzeń. Naszym konikiem są duże produkcje, gdzie możemy przygotować unikalne i dedykowane rozwiązania, zarówno w kwestii scenografii jak i całej koncepcji. Nadrzędnymi celami agencji są gwarancja bezpieczeństwa i spokoju, którą chcemy zapewnić każdej firmie i osobie powierzającej nam swoje wydarzenie.

Opis stanowiska

- opracowanie koncepcyjne oferty zgodne z briefem wraz z przygotowaniem kosztorysów,

* przygotowanie prezentacji oferty oraz poprowadzenie jej u klienta,

* przygotowanie eventu, budżetowanie, dobór podwykonawców, negocjacje,

* produkcja i koordynacja wydarzenia z zachowaniem jak najwyższego poziomu usługi,

* dbanie o satysfakcję klienta oraz bieżące reagowanie na jego potrzeby przed, w trakcie oraz po evencie,

* utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Oczekujemy:
- minimum 2 lata na stanowisku związanym z branżą eventową,
- posiadania swojego portfolio projektów eventowych stworzonych lub współtworzonych,
- biegłej znajomość programów biurowych,
- biegłej znajomość min. jednego języka obcego,
- posiadania prawa jazdy kategorii B,
- rzetelności, odpowiedzialności, kreatywności.

Oferujemy:
- umowę o pracę lub zlecenie,
- rozwój w branży MICE,
- nieszablonową pracę,
- wyjątkową atmosferę.

Aplikacje składające się z: CV + zdjęcie, LM, Portfolio swoich projektów - prosimy wysyłać na
Z dopiskiem: Junior Event Manager 2019.

Uprzejmie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami i jednocześnie informujemy, że szablonowe aplikacje nie będą rozpatrywane.