Oferty pracy

PROJECT MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 05 lip 2019 - brak

NU Horizons – Dzięki pasji i doświadczeniu działamy w branży MICE już od 2006 roku. W tym czasie osiągnęliśmy wynik 2500 realizacji. 25 000 osób odwiedziło z nami 120 krajów podczas wyjazdów motywacyjnych, kongresów, konferencji oraz eventów. Cały czas mamy ochotę na więcej dlatego szukamy doświadczonego i wszechstronnego Project Managera.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie, realizowanie i rozliczanie projektów Event & Incentive
  • Kompleksowe przygotowywanie ofert i opracowywanie kosztorysów
  • Prezentacja projektów u Klienta
  • Dobór podwykonawców i nadzorowanie ich pracy

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczanie w branży MICE
  • Biegła znajomość języka angielskiego (drugi język będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej i bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Możliwość realizowania różnorodnych projektów MICE w Polsce i za granicą
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Przyjazną atmosferę, biuro w centrum Warszawy, dobrą kawę 😊

CV proszę przesłać na adres e-mail: w temacie wpisując Project Manager
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Aplikacje nie zawierające jej nie będą rozpatrywane.