Oferty pracy

SPECJALISTA DS. RELACJI Z KLIENTEM

Miasto: Kraków
Czas trwania rekrutacji: 31 lip 2019 - 31 sie 2019

Exprofesso - jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działamy w obszarze organizacji szkoleń i eventów dla biznesu. Specjalizujemy się w narzędziach "edutainment", łączących rozrywkę z edukacją. Tworzymy gry szkoleniowe, a także wykorzystujemy elementy gier dla realizacji celów HR i marketingowych organizacji. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

Poszukujemy specjalistę zajmującego się profesjonalną obsługą kluczowych Klientów, pozyskiwaniem i nawiązywaniem nowych relacji oraz bieżącej komunikacji z Klientem.

Zadaniem osoby pracującej na tym stanowisku będzie:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów (zarówno korporacyjnych jak i agencyjnych)
  • Dbanie o obsługę i relację obecnych Klientów firmy
  • Bieżąca komunikacja i utrzymywanie relacji z Klientem
  • Badanie potrzeb Klienta, tworzenie propozycji do ofertowania
  • Spotkania z Klientami i prezentacja oferty firmy
  • Prowadzenie programu CRM i bazy danych Klientów

Co oferujemy?

  • Praca na samodzielnym stanowisku z możliwością własnego kreowania obowiązków – turkusowy sposób zarządzania
  • Współpracę z Klientami największych korporacji
  • Pracę w młodym, zaangażowanym i wspierającym się zespole

Na czym nam najbardziej zależy:

  • Doświadczenie pozyskiwania nowych Klientów
  • Doskonałe rozumienie biznesu i potrzeb współczesnych przedsiębiorstw
  • Doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętności copywriterskie i zdolność budowania sugestywnej narracji (storytelling)
  • Wysoka kultura osobista i elokwencja
  • Nastawienie pro-klienckie, umiejętność wychodzenia poza schematy i umiejętność odrzucania banalnych i oklepanych scenariuszy
  • Pełne zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku od 2003 roku i działamy w obszarze organizacji szkoleń i eventów dla biznesu. Specjalizujemy się w narzędziach "edutainment", łączących rozrywkę z edukacją. Tworzymy gry szkoleniowe a także wykorzystujemy elementy gier dla realizacji celów HR i marketingowych organizacji. Opieramy się głównie na tych metodach, rozwijając i aplikując je do projektów z pogranicza eventów, teambuildingu i szkoleń. Sensem naszych działań jest maksymalne zaangażowanie uczestnika eventu/szkolenia - po to, aby najskuteczniej zrealizować cele biznesowe zleceniodawcy.
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce Catalyst Global - największej organizacji teambuildingowej na świecie, dzięki czemu mamy dostęp do najbardziej sprawdzonych na świecie programów teambuildingowych. Z powodzeniem je realizujemy w Polsce i zagranicą.
Jesteśmy laureatami licznych nagród, takich jak MP Power Award 2017 i 2018, Catalyst Partner Awards 2017 i 2018 oraz 2017 AI Business Excellence Award.
Rozwijamy się, jesteśmy coraz częściej obecni na międzynarodowych rynkach, a do tego rozwoju potrzebujemy również Ciebie.