Oferty pracy

EVENT / INCENTIVE MANAGER / NEW BUSINESS MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 21 sie 2019 - 20 wrz 2019

Agencja Vi obsługuje segment B2B w branży MICE, wywodzI się z Victoria Travel & Events, działającej na rynku od 17 lat.

Opis stanowiska

Poszukujemy osób na stanowiska:

EVENT MANAGER

INCENTIVE MANAGER

NEW BUSINESS MANAGER

- Poszukujemy osób, która nade wszystko uwielbiają zdobywać nowe zlecenia i dbać o relacje
- Poszukujemy osób, która są nastawione na cel i lubią do niego dążyć
- Szukamy osób, która wierzą, że w pracy można (i trzeba) być szczęśliwym
- Szukamy osób, która 1/3 życia, które poświęca na pracę chce spędzać z życzliwymi, wspierającymi osobami
- Poszukujemy osób, które uwielbiaja samodzielność, możliwość podejmowania decyzji i pracowania na zasadach partnerskich
- Poszukujemy osób, która nie chcą być trybikiem, tylko samodzielnym Parterem
- Poszukujemy osób z doświadczeniem, które będą chciały z nami rozwijać dział MICE

Oferujemy:

- Pracę na mocnych stronach, wierzymy, że każdy z nas pracuje najlepiej wtedy, kiedy robi to, co kocha.
- Zachęcamy do pracy w stylu, jaki lubisz najbardziej, czasami z biura, czasami z domu, czasami z plaży :)
- Godziny pracy? Ty nam powiedz :)

Napisz do Victorii Iwanowskiej, która szuka osób, z którymi chce się pracować