Oferty pracy

CREATIVE / SENIOR CREATIVE

Miasto: WARSZAWA
Czas trwania rekrutacji: 09 paź 2019 - 24 paź 2019

MasterBrand to więcej niż agencja eventowa, to zespół ludzi połączonych wspólną pasją kreowania i realizacji oryginalnych, unikatowych projektów dopasowanych z zegarmistrzowską precyzją do potrzeb, celów i oczekiwań naszych Klientów. Prawdziwa pasja i kreatywność jest motorem naszej współpracy z Klientami, a doświadczenie i profesjonalizm naszego zespołu pozwala nam cieszyć się ich uznaniem i zaufaniem.

Opis stanowiska

Oczekujemy:
doświadczenia w agencji eventowej na podobnym stanowisku (min 2 lata);
nieograniczonej wyobraźni;
lekkiego pióra;
znajomości programu Keynote lub Power Point;
komunikatywności;
inicjatywy,
samodzielności i systematyczności;
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;

Obowiązki:
tworzenie kompleksowych ofert eventowych;
prezentacje ofert u klientów;
współpraca z pozostałymi działami agencji w zakresie przygotowywania ofert oraz pozyskiwania nowych klientów;

Oferujemy:
pracę przy ciekawych i niestandardowych projektach dla czołowych polskich i globalnych marek;

możliwość ciągłego rozwoju (w tym szkolenia i wyjazdy inspiracyjne);

pracę w młodym i dynamicznym zespole nastawionym na sukces i współpracę;

Kontakt:

Prosimy o wpisanie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).