Oferty pracy

SPECJALISTA DS. ORGANIZACJI KONFERENCJI I KONGRESÓW

Miasto: Katowice
Czas trwania rekrutacji: 30 paź 2019 - 30 lis 2019

Firma Business Service Galop działa na rynku konferencyjnym od ponad 25 lat. Rocznie organizujemy blisko 30 konferencji i kongresów na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w organizacji wydarzeń dla stowarzyszeń i towarzystw medycznych. Równocześnie obsługujemy największe wydarzenia w Polsce w zakresie elektronicznej rejestracji i obsługi recepcji uczestników. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. organizacji konferencji i kongresów

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • Samodzielna organizacja konferencji
  • Opracowanie  i przygotowanie ofert
  • Współpraca z podwykonawcami
  • Przygotowanie i nadzór nad budżetem wydarzenia
  • Kontakt z partnerami i sponsorami wydarzeń
  • Bezpośrednia obsługa konferencji
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu przy innych realizacjach

Wymagania

  • Doświadczenie w organizacji konferencji lub eventów
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość Pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność (praca i wyjazdy również w weekendy)
  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, inicjatywa w działaniu i zaangażowanie

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Katowic
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Dostęp do wiedzy i know-how oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę

Dodatkowe informacje i forma zgłoszeń

Prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@kongresy.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)