Oferty pracy

INCENTIVE PROJECT MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 03 gru 2019 - brak

Jesteśmy jako zespół bardzo różni, tak jak różne są nasze doświadczenia i talenty. Łączy nas między innymi to, że jesteśmy zespołem bardzo doświadczonym w projektowaniu i realizowaniu wyjazdów incentive travel na najwyższym poziomie. Robimy to od 27 lat – niezmiennie z pasją i radością. Wyzwań nam przybywa i dlatego do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego INCENTIVE PROJECT MANAGERA

Opis stanowiska

 Czy to do Ciebie pasuje?

  • Kochasz podróże i masz na koncie kilka okrążeń Ziemi w podróżach bliskich i dalekich. A może nadal uwielbiasz podróże, ale potrzebujesz bardziej stacjonarnej pracy, w której wykorzystasz wiedzę z odbytych podróży?
  • Wiesz, jak przygotować ofertę incentive travel od A do Z i  jak ją zaprezentować klientowi.
  • Potrafisz czytać między wierszami briefu klienta i przygotować wyjazd marzeń. Perspektywa organizacji konferencji dla 200 osób w Tokio albo wyjazdu przygodowego dla VIPów do Nepalu sprawia, że się uśmiechasz.
  • Pracujesz na samodzielnym stanowisku w agencji incentive travel i myślisz o zmianie firmy.

Z nami:

  • Będziesz ważną częścią naszego różnorodnego zespołu od 1 dnia pracy.
  • Będziesz realizować swoje ambicje tworząc zwycięskie programy wyjazdów incentive travel dla klientów, którzy są liderami w  swoich branżach.
  • Będziesz w pracy wykorzystywać swoją wiedzę, ale w osiąganiu sukcesu będzie Cię wspierać know-how całej firmy.
  • Twoja praca będzie doceniona nie tylko przez naprawdę dobre wynagrodzenie, ale też bonusy od wyników.
  • Będziesz pracować w biurze z widokiem na zieleń, w miejscu bez korków i bez problemów z parkowaniem, z możliwością dojazdu SKM.
  • Będziesz stale się uczyć, bo przecież świat zmienia się tak szybko.

Zakładamy, że bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim (inne języki też mile widziane!), świetnie radzisz sobie z obsługą PC i masz doświadczenie w pracy dla klienta biznesowego.

Zapraszamy na kawę – poznajmy się i porozmawiajmy o możliwości współpracy. Gwarantujemy dyskrecję procesu rekrutacji – Twoja aplikacja trafi wyłącznie do prezesa firmy.