Oferty pracy

INCENTIVE MANAGER / SENIOR INCENTIVE MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 14 sty 2020 - 14 lut 2020

Agencja Rival Group istnieje na rynku od 1998 roku i jest obecnie jedną z najbardziej doświadczonych agencji eventowych w Polsce. Działamy we wszystkich obszarach branży MICE, realizując projekty na terenie Polski i świata. Głównym profilem działalności Rival Group jest organizacja eventów oraz wyjazdów zagranicznych Incentive. Dowiedz się o nas więcej: www.rival.pl

Opis stanowiska

W związku z dużą ilością realizacji incentive poszukujemy osób na stanowiska:

Incentive Manager / Senior Incentive Manager

Do Twoich zadań będzie należało przygotowanie ofert, produkcja i realizacja projektów na całym świecie, przy współpracy z działem Incentive i działem kreacji.

Czego oczekujemy:
  • Minimum 5-letnie (Senior Incentive Manager) lub 2-letnie (Incentive Manager) doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny
  • Znajomość branży i obsługi klientów korporacyjnych
  • Znajomość wielu europejskich i pozaeuropejskich destynacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Zaangażowanie, kreatywność i entuzjazm

Wyślij aplikację na adres – w tytule maila dopisz na jakie stanowisko aplikujesz: Incentive Manager / Senior Incentive Manager

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).