Oferty pracy

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY – Q HOTEL PLUS WROCŁAW BIELANY

Miasto: Wrocław
Czas trwania rekrutacji: 06 lut 2020 - 21 lut 2020

Czterogwiazdkowy Q Hotel Plus Wrocław Bielany, którego otwarcie planowane jest na 2021 rok będzie największym obiektem sieci Q Hotel i równocześnie jednym z najbardziej funkcjonalnych obiektów konferencyjnych w Polsce. Znajdzie się w nim 209 pokoi i 3700m2 powierzchni konferencyjno-eventowej.

Opis stanowiska

  Obowiązki na stanowisku:
  • aktywne pozyskiwanie klientów

  • opieka nad dotychczasowymi klientami

  • doradzanie klientom, prezentowanie oferty, negocjacje i sprzedaż

  • przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji

  • monitorowanie i analiza działań konkurencji

  • przygotowywanie raportów sprzedażowych

Od kandydatów oczekujemy:
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • praktycznej wiedzy w zakresie negocjacji
  • znajomość rynku lokalnego oraz branży hotelarskiej będą dodatkowym atutem
  • entuzjazmu i energii do działania
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • wysokiej kultury osobistej i umiejętności nawiązywania kontaktów
  • komunikatywności, otwartości, inicjatywy
  • umiejętności obsługi programów MS Office

Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w gronie profesjonalistów
  • możliwość rozwoju i awansu w ramach sieci Q
  • przyjazną atmosferę
  • Multisport Benefit System
  • możliwość korzystania z noclegów w sieci Q na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Wrocław Q Hotel Sp. z o.o. Sp. K., z siedzibą w z siedzibą w Krakowie, ul. J. Lea 202a 30-133, KRS 000547756 moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji”.