Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Oferty pracy

CREATIVE/SENIOR CREATIVE 

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 17 czer 2019 - brak
Master Brand Sp. z o.o.
 

SALES EXECUTIVE

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 01 czer 2019 - brak
Deli Catering jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą cateringową w Polsce, dlatego jeżeli chcesz wspólnie z nami wyznaczać nowe standardy na rynku profesjonalnych usług cateringowych prześlij swoją aplikację. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Sales Executive.
 

ACTIVE SALES SPECIALIST

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 31 maj 2019 - brak
Deli Catering jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą cateringową w Polsce, dlatego jeżeli chcesz wspólnie z nami wyznaczać nowe standardy na rynku profesjonalnych usług cateringowych prześlij swoją aplikację. Obecnie poszukujemy: Sprzedawca Aktywny.
 

SPECJALISTA DS. ORGANIZACJI EVENTÓW

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 23 maj 2019 - brak
FORSAIL Yachting Incentive - od 2004r. pionier i lider organizacji żeglarskich wyjazdów incentive w najpiękniejsze rejony świata, w szczególności M. Środziemne, Karaiby, Seszele, Tajlandia. FORSAIL Ski Club to szkoła narciarska i snowboardowa, zlokalizowana na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie- organizator szkoleń i wyjazdów narciarskich dla firm. Nasz największy atut to doświadczenie oraz pasja do życia pełną parą na fali (morskiej) i szczycie (górskim), którą od kilkunastu lat zarażamy naszych Klientów. Jeśli Twoją pasją jest woda we wszystkich trzech stanach skupienia: ciekłym - morze, stałym - lodowiec i lotnym - pełna para w działaniu - zapraszamy na pokład! Nasze motto to: Cała naprzód z pasją przez życie. FORSAIL. For passion. For life. Forward
 

JUNIOR EVENT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 19 maj 2019 - brak
Mamy taką propozycję, że przyjdziesz do nas pracować. Sprawdź, czego oczekujemy i co będzie należało do Twoich obowiązków. Będzie #najlepiej, wiadomo :)
 

INCENTIVE PROJECT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 10 maj 2019 - brak
VENITI Sp. z o.o. to agencja marketingu zintegrowanego, zajmująca się tworzeniem strategii marketingowych i złożonych programów lojalnościowych. Realizujemy wyjazdy zagraniczne i eventy krajowe. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych-kompleksowo obsługujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty marketingowe. Działamy zarówno w obszarze kreacji, jak i produkcji.
 

JUNIOR EVENT MANAGER / DZIAŁ PRODUKCJI EVENTÓW

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 16 kwi 2019 - brak
Agencja Defacto
 

EVENT MANAGER / DZIAŁ PRODUKCJI EVENTÓW

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 16 kwi 2019 - brak
Agencja Defacto
 

STAŻYSTA W DZIALE INCENTIVE

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 30 mar 2019 - brak
Poszukiwany Stażysta do działu Incentive od zaraz!
 

CREATIVE/SENIOR CREATIVE

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 20 mar 2019 - brak
Master Brand Sp. z o.o.
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.