Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miasto Nowy Sącz
Czas trwania rekrutacji: 06 sty 2019 - brak
LEDCITY oferuje wynajem i sprzedaż Ekranów LED, usługi realizacji wizji, obsługi kamer, streamingu, a także kompleksowej realizacji eventów AR i VR.
 

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 21 lis 2018 - brak
Grupa Trias od ponad 20 lat aktywnie tworzy rynek usług AVL (audio-video-light) w zakresie technicznej obsługi imprez (spółka VES), zintegrowanych systemów multimedialnych w obiektach (spółka TRIAS AVI) oraz serwisów instalacji i sprzętów AV (spółka Digiservice). Z rozwiązań technicznych firmy korzystają liczne podmioty na terenie kraju oraz, coraz częściej, również za granicą.
 

EVENT MANAGER

Miasto Łódź
Czas trwania rekrutacji: 06 lis 2018 - brak
Agencja Eventowa Creality, Łódź
 

EVENT / SALES MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 05 lis 2018 - brak
In1place to nowa przestrzeń na eventowej mapie Warszawy. Kompleks eventowy zlokalizowany na bliskiej Woli, tylko 2,5 km od Pałacu Kultury i Nauki z wyjątkową historią i klimatem.
 

EVENT SPECIALIST

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 25 paź 2018 - brak
Agencja Don’t Worry
 

INCENTIVE MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 24 paź 2018 - brak
Agencja Vi obsługująca segment B2B, wywodząca się z Victoria Travel & Events, działającej na rynku od 16 lat.
 

EVENT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 23 paź 2018 - brak
FORSAIL Yachting Incentive - od 2004r. pionier i lider organizacji żeglarskich wyjazdów incentive w najpiękniejsze rejony świata, w szczególności M. Środziemne, Karaiby, Seszele, Tajlandia. FORSAIL Ski Club to szkoła narciarska i snowboardowa, zlokalizowana na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie- organizator szkoleń i wyjazdów narciarskich dla firm. Nasz największy atut to doświadczenie oraz pasja do życia pełną parą na fali (morskiej) i szczycie (górskim), którą od kilkunastu lat zarażamy naszych Klientów. Jeśli Twoją pasją jest woda we wszystkich trzech stanach skupienia: ciekłym - morze, stałym - lodowiec i lotnym - pełna para w działaniu - zapraszamy na pokład! Nasze motto to: Cała naprzód z pasją przez życie. FORSAIL. For passion. For life. Forward.
 

INCENTIVE PROJECT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 16 paź 2018 - brak
Od 2007 roku wykorzystujemy nasze doświadczenia, kreatywność oraz podróżniczy entuzjazm do realizacji wspólnych projektów pod szyldem United Target. Łączymy nasze ponaddziesięcioletnie doświadczenia w zakresie obsługi klienta i zarządzania sprzedażą z zamiłowaniem do podróży. Dzięki temu udaje nam się wyzwalać naszą pasję do działań, w których przygoda krzyżuje się przedsiębiorczością. Nasze wysiłki zaowocowały gronem stałych partnerów biznesowych, którzy doceniają nasz entuzjazm i zaangażowanie podczas planowania, przygotowania i wykonania kolejnych zleceń. Dzięki takiemu podejściu naszych partnerów mamy zapewniony komfort pracy, którego wynikiem jest powodzenie realizacji projektów.
 

MONTER SCENOGRAFII EVENTOWEJ I STOISK TARGOWYCH

Miasto Warszawa (Białołęka)
Czas trwania rekrutacji: 27 wrz 2018 - brak
#KREATYWNAEKIPA Pracownia Kreativa to kreacja i produkcja scenografii eventowej i scenicznej oraz konstrukcji marketingowych : mebli, zabudów targowych, ekspozycyjnych, konstrukcji ambientowych, elementów dekoracyjnych i artystycznych gadżetów. To również meble codziennego użytku, rzeźby i nowoczesny design wnętrzarski. Pracownię Kreativę tworzy grupa przyjaciół. Nasze motto : Masz pomysł ? Zrealizujemy go dla Ciebie. Nie masz pomysłu? Świetnie , bo dla nas … ideas, no limit!
 

OFFICE MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 25 wrz 2018 - brak
Adventure Warsaw
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.