Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Oferty pracy

INCENTIVE MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 05 wrz 2018 - brak
Supertour Lufthansa City Center z siedziba w Warszawie, renomowany agent IATA , poszukuje kandydata do działu Incentive Center.
 

LOGISTYK

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 04 wrz 2018 - brak
Poszukiwany Logistyk od zaraz!
 

HOST RECEPCJONISTA

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 26 sie 2018 - brak
Sound Garden Hotel Airport
 

EVENT DESIGNER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 17 sie 2018 - brak
Szukamy pełnej pasji, zaangażowania i pomysłów osoby do eventowego działu kreacji.
 

INCENTIVE MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 10 sie 2018 - brak
Real Incentive to agencja turystyczna organizująca „szyte na miarę” wyjazdy dla firm. Przygotowujemy i realizujemy dedykowane programy motywacyjne, nagrodowe i szkoleniowe na terenie Polski i całego świata. Przygotowujemy konferencje, szkolenia, wyjazdy integracyjne, narciarskie, team-building, wyjazdy sportowe na mecze piłki nożnej (Primera Division, Premier League, Serie A, Champions League itd..), Grand Prix F1 i wszelkie wyjazdy mające na celu stworzenie przestrzeni do rozmów z partnerami biznesowymi, klientami czy swoimi pracownikami.
 

GRAFIK KREATYWNY

Miasto Kraków
Czas trwania rekrutacji: 07 sie 2018 - brak
Od 2003 r. projektujemy i realizujemy programy eventowo-szkoleniowe w duchu Edutainment, czyli łącząc rozrywkę z edukacją. Wykorzystujemy w tym celu takie narzędzia jak gry symulacyjne (indoor oraz outdoor), team-building, gry scenariuszowe, partycypacyjne metody prowadzenia spotkań. Tworzymy autorskie gry i scenariusze. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce globalnej sieci firm teambuildingowych Catalyst Global, mając do dyspozycji najbardziej konkurencyjną i najbogatszą ofertę programów teambuildingowych w Polsce. Prowadzimy projekty szkoleniowo-eventowe w kraju i zagranicą. Jesteśmy dumni z 4 prestiżowych nagród i wyróżnień: 2017 Business Excellence Award w kategorii Best Teambuilding Company, Central Europe, 2016 MP Power Awards, TOP 12, w kategorii team building / outdoor, EuroZone 2017 Partner Award, Outstanding Industry Achievement, 2018 MP Power Awards dla „Beat the Box” w kategorii: Najlepszy Produkt Eventowy 2017. Poszukujemy Grafika kreatywnego na ½ etatu.
 

KAY ACCOUNT MANAGER DS. SPRZEDAŻY EVENTÓW

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 05 sie 2018 - brak
Digital Knowledge Village (knowledgevillage.pl) - centrum nowych technologii z infrastrukturą eventową i pełnym zapleczem multimedialnym. Dział sprzedaży i realizacji eventów poszukuje: Kay Account Managera ds. sprzedaży eventów
 

DIGITAL&GRAPHICS’ ACCOUNT EXECUTIVE

Miasto Łódź
Czas trwania rekrutacji: 04 sie 2018 - brak
Spółka Creality to jedna z wiodących agencji eventowych w Polsce. Obecna na rynku od 2008 roku, łączy dział eventowy, digital i studio graficzne. Jesteśmy ambitni i bardzo się staramy. Tworzymy zespół. Pracujemy dla przedsiębiorstw z całej Polski, dynamicznie się rozwijamy, a wśród naszych klientów są m.in. Bosch, Faurecia, Velux, Echo Investment, Atrium Real Estate, Apsys. Kreatywnie zmieniamy rzeczywistość. Atmosferę rodzinnej firmy łączymy z wybranymi standardami korporacyjnymi. Nasze najważniejsze wartości to zaangażowanie, rozwój i samodzielność.
 

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - HANDLOWIEC

Miasto Łódź
Czas trwania rekrutacji: 04 sie 2018 - brak
Spółka Creality to jedna z wiodących agencji eventowych w Polsce. Obecna na rynku od 2008 roku, łączy dział eventowy, digital i studio graficzne. Jesteśmy ambitni i bardzo się staramy. Tworzymy zespół. Pracujemy dla przedsiębiorstw z całej Polski, dynamicznie się rozwijamy, a wśród naszych klientów są m.in. Bosch, Faurecia, Velux, Echo Investment, Atrium Real Estate, Apsys. Kreatywnie zmieniamy rzeczywistość. Atmosferę rodzinnej firmy łączymy z wybranymi standardami korporacyjnymi. Nasze najważniejsze wartości to zaangażowanie, rozwój i samodzielność. Poszukujemy osoby na stanowisko:
 

SALES MANAGER

Miasto Ożarów Mazowiecki
Czas trwania rekrutacji: 01 sie 2018 - brak
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel to nowoczesne centrum konferencyjno-kongresowe w Ożarowie Mazowieckim, oddalone zaledwie 12 km od centrum Warszawy. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do współpracy doświadczonych osób do Działu Sprzedaży
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.