Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Oferty pracy

PREZES I WICEPREZES ZARZĄDU WARSZAWSKIEJ ORGANIZACJI TURYSTYCZNEJ

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 13 mar 2018 - brak
Rada Programowa Warszawskiej Organizacji Turystycznej ogłasza konkurs na dwa stanowiska: Prezesa i Wiceprezesa Zarządu Warszawskiej Organizacji Turystycznej plac Defilad 1, 00-901 Warszawa
 

JUNIOR EVENT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 08 mar 2018 - brak
Agencja Ministry Of Creativity poszukuje kreatywnego pracownika na stanowisko Junior Event Manager.
 

ASYSTENT/TKA DO DZIAŁU INCENTIVE

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 04 mar 2018 - brak
Biuro Podróży Mazurkas Travel poszukuje Asystenta/tki do Działu Incentive. W związku w rozwojem działu szukamy młodych, energicznych osób, które są dopiero na początku swojej drogi zawodowej a chciałyby się rozwijać w branży spotkań i organizacji wydarzeń w Polsce dla klientów zagranicznych.
 

PRACOWNICY DZIAŁU TURYSTYKI PRZYJAZDOWEJ I INCENTIVE

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 04 mar 2018 - brak
Biuro Podróży Mazurkas Travel poszukuje Pracowników Działu Turystyki Przyjazdowej i Incentive. W związku w rozwojem działu szukamy energicznych osób z biegłą znajomością języka niemieckiego do obsługi klientów zagranicznych oraz projektów eventowych w Polsce.
 

EVENT MANAGER

Miasto Kraków
Czas trwania rekrutacji: 24 lut 2018 - brak
Jesteśmy agencją eventową zajmującą się profesjonalną organizacją eventów i wyjazdów dla firm. Główne filary działania Eventivo to organizacja wyjazdów zagranicznych typu incentive, eventów motoryzacyjnych, szkoleń, konferencji, uroczystych gal i bankietów.
 

SPECJALISTA DS. REZERWACJI GRUPOWYCH

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 21 lut 2018 - brak
Black Real Burger – Restauracja Black Real Burgers N’Bar zlokalizowana w strefie Grand Kitchen przy CH Arkadia. Restauracja typu casual dining, która posiada pełną obsługę kelnerską.
 

SENIOR ACCOUNT EXECUTIVE / DZIAŁ INCENTIVE TRAVEL

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 10 lut 2018 - brak
ICP Group S.A. jest liderem marketingu angażującego w Polsce. Za pomocą skutecznych narzędzi incentive, event i content marketingu pomagamy naszym klientom angażować pracowników, partnerów biznesowych czy klientów i budować relacje. Realizujemy projekty o wąskim zakresie, jak i złożone omnikanałowe realizacje, w których wykorzystujemy synergię grupy. W związku z intensywnym rozwojem firmy szukamy Senior Account Executive do naszego Działu Incentive Travel
 

SENIOR EVENT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 28 sty 2018 - brak
Jesteśmy agencją eventową działającą na rynku polskim oraz europejskim od 12 lat. Naszą ofertę od dwóch lat uzupełniły wyjazdy incentive travel. Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Senior Event Manager.
 

NEW BUSINESS MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 23 sty 2018 - brak
Firma IMS Events z siedzibą w Warszawie działa na rynku od 2000 roku jest częścią Grupy Kapitałowej IMS i oferuje kompleksowe działania z zakresu event marketingu: premiery nowych produktów, konferencje, szkolenia, wyjazdy integracyjne, całościowe kampanie marketingowe.
 

EVENT MANAGER / PROJECT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 22 sty 2018 - brak
Spółka Noble Concierge należy do potężnej grupy kapitałowej Getin Noble Bank i jest rozbudowanym serwisem informacyjno-organizacyjnym, który łączy w sobie funkcje assistance, prestiżowego concierge i ekskluzywnych usług doradczych w jednym pakiecie. Na rynku od 10 lat, nieprzerwalnie jako lider w branży i niekwestionowany ekspert usług premium. Aktualnie poszukujemy pracowników na różne stanowiska, zależnie od profilu, kompetencji i doświadczenia kandydata: - dla doświadczonych - stanowisko event managera Kultura pracy w Noble Concierge jest mieszanką tego, co można obserwować w korporacji, jednak z dużą dawką elastyczności i miejscem na indywidualność każdego pracownika. Jesteśmy spółką w stabilnej grupie kapitałowej. Mamy ugruntowaną reputacje jako pracodawca i partner biznesowy. Jednocześnie praca w naszym biurze bardziej przypomina tę agencyjną – pełną energii i kreatywnych rozwiązań.
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.