Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Partnerzy i sponsorzy

MP Power Awards - galę MP Power Night poprowadził Jacek Rozenek

Jacek Rozenek aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Od dwudziestu lat zajmuje się działalnością szkoleniową w zakresie komunikacji, prezentacji, przywództwa oraz rozwoju osobistego.
 

Partner finału MP Power Awards - gali MP Power Night: Eventroom

Firma Eventroom od 2002 roku specjalizuje się w technicznej realizacji eventów. Oferuje usługi w zakresie nagłośnienia, oświetlenia, multimediów, tłumaczeń symultanicznych oraz scenografii.

Partner finału MP Power Awards - gali MP Power Night: Centrum Konferencyjne Muranów

Centrum Konferencyjne Muranów znajduje się w budynku zaprojektowanym przez Reinera Mahlamäkiego wyróżniającym się wieloznaczną i metaforyczną architekturą. Wyposażone jest w sprzęt audio-wizualny, umożliwiający prowadzenie imprez o różnym charakterze.

Partner finału MP Power Awards - gali MP Power Night: Belvedere Catering by Design

Firma cateringowa Belvedere Catering by Design działa na rynku od dwudziestu lat. Specjalizuje się w obsłudze kolacji i bali, wszelkiego rodzaju imprez firmowych, pokazów mody, imprez masowych, konferencji i kongresów, pikników, wydarzeń prywatnych.

Partner finału MP Power Awards - gali MP Power Night: Design4rent

Design4rent jest międzynarodową firmą specjalizującą się w wynajmowaniu mebli najwyższej jakości na eventy, kongresy i konferencje, festiwale, premiery filmowe, targi i wystawy, sesje zdjęciowe, imprezy firmowe oraz śluby i wesela.

Partner finału MP Power Awards - gali MP Power Night: AIG

American International Group, Inc. (AIG) jest jednym z liderów na światowym rynku ubezpieczeniowym.
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.