Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Partnerzy i sponsorzy

MP Power Awards - galę MP Power Night poprowadził Jacek Rozenek

Jacek Rozenek aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Od dwudziestu lat zajmuje się działalnością szkoleniową w zakresie komunikacji, prezentacji, przywództwa oraz rozwoju osobistego.
Praktyk – na swojej drodze zawodowej przeszedł wszystkie szczeble zarządzania – od stanowiska specjalisty do dyrektora generalnego.

 

Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie, Studium Pedagogiczne oraz podyplomowe studia z zakresu rozwoju i szkolenia pracowników. Jest certyfikowanym trenerem metody DISC. Prowadził zajęcia ze studentami w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Obecnie wykładowca Akademii Psychologii Przywództwa, współpracujący z Jackiem Santorskim.
Doświadczenia ostatnich dwóch lat to prowadzenie szkoleń dla ok. 4500 osób w tym 1500 pracowników, handlowców, doradców, 3000 menedżerów średniego szczebla, i ok. 300 menedżerów najwyższego szczebla (tematyka leadership, techniki menedżerskie, wystąpienia publiczne i prezentacje). Ponadto 6000 osób brało udział w prowadzonych przez niego wystąpieniach publicznych, konferencjach oraz spotkaniach firmowych.
Jest coachem najwyższej kadry menedżerskiej takich firm jak m.in.: Deutsche Bank, BPH, Narodowy Bank Polski, Pekao S.A., Ernst & Young, PricewaterhouseCoopers, Panasonic, AXA.
W swojej pracy łączy szerokie zainteresowania z najróżniejszych dziedzin wiedzy, doświadczenia wynikające z bogatego życia zawodowego oraz naturalny talent do komunikacji i współpracy z ludźmi.

www.audytorium.com.pl

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.