Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Partnerzy i sponsorzy

Partner finału MP Power Awards - gali MP Power Night: Design4rent

DESIGN4RENT jest międzynarodową firmą specjalizującą się w wynajmowaniu mebli najwyższej jakości na eventy, kongresy i konferencje, festiwale, premiery filmowe, targi i wystawy, sesje zdjęciowe, imprezy firmowe oraz śluby i wesela.

Istotą działalności Design4rent jest stwarzanie klientom możliwości organizowania eventów w otoczeniu ikon współczesnego designu. Oddajemy do dyspozycji klientów meble światowej sławy projektantów, takich jak: Verner Panton, Philippe Starck, Shin & Tomoko Azumi czy Mies Van der Rohe. Znaczna część kolekcji jest unikalna i została zaprojektowana wyłącznie dla Design4rent. Firma oferuje tylko i wyłącznie oryginalne meble posiadające świadectwa pochodzenia i certyfikaty bezpieczeństwa. Prawa autorskie twórców mebli to dla Design4rent sprawa kluczowa. Produkty oferowane przez firmę są ekologiczne i bezpieczne. Wykonane zostały na terenie Europy zgodnie z najbardziej wymagającymi standardami, z materiałów niezwykle trwałych i ognioodpornych.

Nowością w ofercie firmy jest Design4space, czyli obiekt konferencyjno-biurowy w miejscowości Urzut pod Warszawą o powierzchni 1800  m kw. do wynajęcia na konferencje biznesowe, targi branżowe, plany filmowe itp.
www.design4rent.pl
www.facebook.com/Design4rent

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.