Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Partnerzy i sponsorzy

Partner konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej: Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Akademia Finansów i Biznesu Vistula (d. Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Informatyczna w Warszawie) powstała w 1996 roku i jest jedną z najdłużej działających uczelni niepublicznych w Polsce. Uczelnia prowadzi studia w języku polskim i angielskim na ośmiu kierunkach: ekonomia, informatyka, stosunki międzynarodowe, turystyka i rekreacja, finanse i rachunkowość, zarządzanie, socjologia oraz filologia angielska i hiszpańska.
 

Studia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula to niepowtarzalna szansa nauki w międzynarodowym środowisku studentów z ponad 32 różnych krajów. Obok atrakcyjnego programu nauczania uczelnia zapewnia studentom programy stypendialne, praktyki zawodowe oraz możliwość uczestniczenia w programach międzynarodowych –  m.in. w programie Erasmus. Ponadto uczelnia współpracuje, korzystając z programu COOP-EDU, z wieloma renomowanymi firmami (m.in. IBM, Microsoft, Aster, Oracle).
Uczelni Vistula od lat zdobywa wysokie miejsca w rankingach szkół wyższych. Nasza działalność zyskała uznanie wielu renomowanych firm.
Misją Vistuli jest świadczenie wysokiej jakości usług edukacyjnych zorientowanych na potrzeby biznesu dla międzynarodowej społeczności studentów.
www.vistula.edu.pl

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.