Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Partnerzy i sponsorzy

Partner finału MP Power Awards - gali MP Power Night: AIG

AMERICAN INTERNATIONAL GROUP, Inc. (AIG) jest jednym z liderów na światowym rynku ubezpieczeniowym.
Klientom w Polsce oferujemy ubezpieczenie SPECIALTYsolutions, które zapewnia ochronę uczestnikom imprez masowych, gościom hotelowym, wolontariuszom, publiczności na koncertach czy klientom galerii handlowych.


Z dumną podkreślamy, że jesteśmy specjalistami od tego typu ubezpieczeń. Programy ubezpieczeniowe dostosowujemy do indywidualnych potrzeb – zespołu, grupy, instytucji, firmy czy organizowanego wydarzenia. Dokładamy starań, aby dzięki nam ludzie czuli się bezpiecznie, wiedząc, że są objęci ochroną.
Troska o Klientów buduje zaufanie i dobrą reputację, dzięki zapewnieniu ochrony na okoliczność różnych zdarzeń – zarówno tych nietypowych, jak i tych zupełnie zwyczajnych.
Chcesz wiedzieć więcej o ubezpieczeniach SPECIALTYsolutions i korzyściach dla Twojej firmy? Porozmawiaj z nami, a przekonasz się, jak wiele zalet posiada nasz produkt. AIG SPECIALTYsolutions – wyjątkowe rozwiązania na ryzyko specjalne.
Zobacz AIG SPECIALTYsolutions

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.