Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Partnerzy i sponsorzy

Partner finału MP Power Awards - gali MP Power Night: Centrum Konferencyjne Muranów

CENTRUM KONFERENCYJNE MURANÓW znajduje się w budynku zaprojektowanym przez architekta Reinera Mahlamäkiego wyróżniającym się wieloznaczną i metaforyczną architekturą, nagrodzoną przez Chicago Atheneum The International Architecture Award. Geometryczny z zewnątrz, z zaskakującą detalami elewacją. Wejście i hall główny olśniewają rozmachem i zachwycają nieprawdopodobnymi krzywiznami ścian. Pokryte jasną okładziną z kamienia, iluzorycznie falują nad głowami wchodzących, dając jednocześnie wrażenie rozstępowania się i wznoszenia.


Centrum Konferencyjne Muranów wyposażone jest w doskonały sprzęt audio-wizualny, umożliwiający prowadzenie imprez o różnym charakterze, w tym transmisji telewizyjnych oraz profesjonalnych nagrań studyjnych. Posiada aż pięć stanowisk tłumaczy symultanicznych, nagłośnienie koncertowe, projektory kinowe, scenę teatralną wraz z zapleczem garderobianym, wysokiej klasy sprzęt oświetleniowy. Oprócz audytorium na 480 osób posiadamy także sale projekcyjne oraz szkoleniowe z możliwością dostosowania ustawienia na potrzeby wydarzenia. Organizowanie widowisk teatralnych, koncertów, projekcji i festiwali filmowych, gal, bankietów, konferencji, prezentacji, prelekcji i szkoleń już dziś jest takie proste w Centrum Konferencyjnym Muranów!

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.