Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Partnerzy i sponsorzy

Partner finału MP Power Awards - gali MP Power Night: Channel One

Channel One zespół będący doskonałą alternatywą dla koncertów gwiazd oraz zwykłych setów granych przez Dj-ów. Łączy w sobie to, co najlepsze – muzykę z pierwszych miejsc list przebojów i wykonania na żywo z udziałem zawodowych muzyków.

Partner finału MP Power Awards - gali MP Power Night: Itaka

Itaka powstała w 1989 r. i od 2009 r. zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera branży turystycznej. Kolejne sezony ugruntowywały pozycję Itaki, jako lidera na rynku.

Partner finału MP Power Awards - gali MP Power Night: Agencja Hostess i Modelek Individual

Agencja Hostess i Modelek Individual świadczy usługi w zakresie wynajmu hostess i modelek przygotowanych do pracy na wszelkiego rodzaju imprezach, m.in.: targach, bankietach, akcjach promocyjnych, imprezach okolicznościowych i pokazach mody.

Partner finału MP Power Awards - gali MP Power Night: Pictures Experience

Pictures Experience oferuje innowacyjną technologię markom inwestującym w event marketing, dzięki którym zyskują one duży zasięg w mediach społecznościowych.

Partner finału MP Power Awards - gali MP Power Night: Viva-System

Viva-System to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji efektów specjalnych, które mogą stanowić element oprawy wszelkiego rodzaju eventów.
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.