Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Partnerzy i sponsorzy

Partner branżowy MP Power Awards: Gdańsk Convention Bureau

Głównym zadaniem Gdańsk Convention Bureau (GCB) jest promocja Gdańska i regionu na krajowym i międzynarodowym rynku spotkań biznesowych jako destynacji konferencyjnej.

Partner branżowy MP Power Awards: Convention Bureau Katowice

Convention Bureau Katowice to działająca w ramach Wydziału Promocji Urzędu Miasta Katowice komórka, której głównym zadaniem jest promocja turystyki biznesowej na obszarze Katowic i regionu.

Partner konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej: Wyższa Szkoła Promocji w Warszawie

Wyższa Szkoła Promocji w Warszawie stawia sobie za cel kształcić wysoko kwalifikowanych specjalistów, zapewniając im rzetelne podstawy wiedzy teoretycznej oraz zaawansowane umiejętności profesjonalne, odpowiednie do oczekiwań rynku pracy.

Partner konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej: Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Akademia Finansów i Biznesu Vistula powstała w 1996 roku i jest jedną z najdłużej działających uczelni niepublicznych w Polsce. Uczelnia prowadzi studia w języku polskim i angielskim na ośmiu kierunkach.

Partner konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej: ASP w Warszawie

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie jest publiczną akademicką szkołą wyższą nawiązującą do tradycji warszawskiego szkolnictwa artystycznego.
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.