Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Zorganizuj wydarzenie w bezpiecznej przestrzeni AMBEREXPO!

Jesteśmy przygotowani na organizację online każdego Państwa wydarzenia: promocji produktu, wykładów, konferencji, szkolenia, wystaw, spotkań biznesowych i okolicznościowych.
27 paź 2020
 
średnia ocen:
0.0

Żaneta Berus: Promocja w czasach pandemii

Rozmawiamy z Żanetą Berus, ekspert firmy BERM w promocji gospodarczej polskich firm, właścicielką In2Win Business Consulting.
26 paź 2020
 
średnia ocen:
5.0

Tomasz Mlącki: Samowiercy, czyli natrętny urok negacjonizmu

Zaraza ogarnęła cały glob, dotknęła dziesiątki milionów, statystyki zgonów wyrażają się w liczbach siedmiocyfrowych, świat wokół nas jest cieniem dawnego, każdy dzień przynosi nowe, coraz to gorsze wieści.
26 paź 2020
 
średnia ocen:
5.0

Michał Kozak: Bez ozdobników

Mentalność zwycięzcy buduje się długo i bardzo mozolnie, ale jak się wybuduje, to ciężko ją złamać. „Mental” ma nieprawdopodobne znaczenie w sporcie, ale i w biznesie. Takie zdrowe podejście mi bardzo imponuje.
25 paź 2020
 
średnia ocen:
5.0

MP MICE Tour®: „Łączy nas Małopolska”

W projekcie „Łączy nas Małopolska” spotkali się meeting plannerzy z całej Polski, przedstawiciele małopolskiej branży turystycznej oraz Stowarzyszenie Kongresy i Konferencje w Polsce i MeetingPlanner.
23 paź 2020
 
średnia ocen:
0.0

Hotailors: Podróże wrócą do normalności za dwa lata

Planowanie przyszłorocznych wakacji w tej chwili, jak informuje Hotailors, platforma do zarządzania podróżami służbowymi, właściwie mija się z celem. Powrót do normalności może potrwać jeszcze co najmniej dwa lata.
21 paź 2020
 
średnia ocen:
5.0

Jesteśmy swoistym układem nerwowym naszej gospodarki

W ramach Meetings Week Poland 2020 odbył się panel dyskusyjny poświęcony perspektywom incentive travel i turystyki biznesowej. Rozmówcy analizowali sytuację rynku, skupiając się przede wszystkim na możliwościach jego odbudowy, w którą wszyscy wierzą.
19 paź 2020
 
średnia ocen:
5.0

BERM podsumowuje projekt #PolishBeauty - biznesowy i organizacyjny sukces

Agencja BERM Creative Production Group odpowiadała za realizację projektu #PolishBeauty, którego celem była prezentacja polskiej branży kosmetycznej międzynarodowemu gronu klientów i partnerów. Do tego celu agencja wybrała targi WeCosmoprof.
19 paź 2020
 
średnia ocen:
5.0

Podsumowanie Meetings Week Poland 2020: #ZnowuSięSpotykamy

Ósma edycja Meetings Week Poland poświęcona była sytuacji branży spotkań i wydarzeń w nowej rzeczywistości, trendom, które mogą w sposób znaczący wpłynąć na kształt rynku, bezpieczeństwu oraz prezentującym obraz branży badaniom.
16 paź 2020
 
średnia ocen:
5.0

Agnieszka Ciesielska: Porównanie wybranych platform do organizacji spotkań online

Pragnę Ci opowiedzieć, jakie narzędzia komunikacyjne mogą nam posłużyć do organizacji wydarzeń online. W gąszczu dostępnych rozwiązań możemy wyszczególnić kilka
16 paź 2020
 
średnia ocen:
4.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.