Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Sabrina Żymierska: Siła wydarzeń, czyli co nam dają targi, kongresy i konferencje?

Przez ostatnie miesiące mierzyliśmy się z wielką zmianą, jaka nastąpiła w wyniku konieczności zachowania dystansu społecznego. Branża, dla której fundamentem są spotkania i relacje, praktycznie z dnia na dzień zmuszona została do pozostania w domu.
09 czer 2020
 
średnia ocen:
5.0

Grzegorz Kieniksman: Co jest pomiędzy Kinder Biovitalem a Lecytyną?

Co jest pomiędzy Kinder Biovitalem a Lecytyną? Dorosłe życie, często w towarzystwie mądrości życiowej, rozsądku i odpowiedzialności. Niektórzy rezygnują jednak z tego zacnego towarzystwa, ale to zagadnienie na inny felieton :)
08 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0

Ósmy finał MP Power Awards®: trzy studia, pięć scen i siła branży

Podczas MP Power Night – finału MP Power Awards® 2019 zostali ogłoszeni laureaci – osobistości branży, nagrodzone projekty, eventowe obiekty i produkty roku. Gala odbyła się online w przestrzeniach trzech studiów i kliku pokojach społecznościowych.
05 czer 2020
 
średnia ocen:
5.0

Ivetta Roczek: Umiejętność słuchania i czytania ze zrozumieniem – czy to wiedza tajemna?

To temat rzeka i nie dotyczy tylko branży turystyczno-eventowej. Dotyczy każdego i w każdej dziedzinie. Przez ostatnie lata zauważam coraz mocniej, że to chyba jednak wiedza magiczna i nieosiągalna. Ivetta Roczek w cyklu „O branży niepolitycznie".
05 czer 2020
 
średnia ocen:
5.0

Wirtualne Podróże

Z uwagi na obecnie panującą sytuację, w jakiej się znaleźliśmy, praktycznie cały świat przeniósł się do Internetu. Niektóre branże już od dawna działały w sieci, inne natomiast dostosowują się do panującej rzeczywistości.
04 czer 2020
 
średnia ocen:
5.0

Lenka Žlebková: Możemy wyjść z kryzysu wzmocnieni

„Mocno wierzę, że relacje międzyludzkie są nie do pobicia, więc przemysł spotkań powinien szybko odzyskać siły”. Lenka Žlebková, CEO, Prague Congress Centre, i wiceprezes zarządu Prague Convention Bureau odpowiada na pytania Krzysztofa Celucha.
02 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0

Agata Kondracka: O sztuce współpracy

Artysta Edgar Degas powiedział: „Sztuka nie jest tym, co widzisz, ale tym, co za twoją przyczyną widzą inni ludzie”. Tworząc wydarzenia, chcemy być kreatywni, chcemy lepiej, mocniej, bardziej.
01 czer 2020
 
średnia ocen:
5.0

Wojciech Liszka: Zupełnie nowe zachowania cenowe hotelarzy. Competition Shopping podczas COVID-19

Porównując dane pochodzące z badania przeprowadzonego tuż przed epidemią COVID-19 i w drugiej połowie maja, Z-Factor określa, jak zmieniły się zachowania cenowe w wybranych hotelach europejskich miast. Badanie podsumowuje Wojciech Liszka.
31 maj 2020
 
średnia ocen:
0.0

TUgether apleuje do władz o sektorową tarczę antykryzysową

Sztab kryzysowy TUgether skierował do rządu apel dotyczący opracowania dodatkowego strategicznego pakietu pomocowego dla branży MICE, turystycznej i przemysłu czasu wolnego.
30 maj 2020
 
średnia ocen:
0.0

Tomasz Mlącki: Śniona rewolucja, czyli well farewell?

Zajęci ratowaniem siebie i swojego najbliższego otoczenia nie zauważamy, jak ogromne i nieodwracalne zmiany zachodzą wokół nas. Nie antycypujemy też w pełni ich konsekwencji. To błąd, bo rok 2020, wywraca nasz poukładany świat na nice.
26 maj 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.