Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

MP Power Awards® 2019 – nagrody branży eventowej rozdane

Podczas MP Power Night – finału ósmej edycji MP Power Awards® poznaliśmy laureatów – osobowości branży, nagrodzone projekty, obiekty, produkty oraz agencję roku.
25 maj 2020
 
średnia ocen:
5.0

Zapraszamy na MP Power Night – finał konkursu MP Power Awards®

Już w najbliższy czwartek, 21 maja poznamy zwycięzców konkursu MP Power Awards® – osobistości branży, najlepsze projekty, obiekty, produkty, kreatywnych oraz agencję roku. Po raz pierwszy gala MP Power Night w całości zostanie przeprowadzona online.
18 maj 2020
 
średnia ocen:
0.0

Anna Górska: Apel o tworzenie „Nowego Jutra” w duchu zrównoważonego rozwoju

Nowe okoliczności dotyczące ograniczeń w poruszaniu się, dystansu społecznego, spędzania większości czasu w domu zmuszają do przemyśleń i refleksji nad tym, co tak naprawdę jest w życiu ważne. Pisze Anna Górska w cyklu „Okiem eksperta SKKP”.
12 maj 2020
 
średnia ocen:
3.7

POT zachęca do bezpiecznego podróżowania

Polska Organizacja Turystyczna opracowała „Dekalog bezpiecznego turysty” i zachęca w ten sposób do podróżowania. Zasady rekomendowane przez POT zostały przygotowane we współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym.
11 maj 2020
 
średnia ocen:
0.0

Grzegorz Kieniksman: Pustka

Dzielimy się przejmującymi obrazami pustych przestrzeni publicznych, które stały się symbolem również pustki społecznej. Pustka unaoczniła też, jak delikatna jest tkanka, na której zbudowane jest życie społeczne.
10 maj 2020
 
średnia ocen:
0.0

Light the Sky: Technika estradowa dla medyków i dla branży

Pierwszego maja w ponad 115 miastach Polski z udziałem ponad 130 firm i 600 techników scenicznych i realizatorów odbyła się akcja Light the Sky. W jednym momencie, w podziękowaniu za pracę personelu medycznego wystartowały pokazy świetlne i laserowe.
08 maj 2020
 
średnia ocen:
0.0

Ivetta Roczek: Relacje – czy zaczynamy je budować dopiero dziś?

Budowanie relacji to proces, który trwa lata i nie da się go zbudować na wspólnym nieszczęściu, czyli tak jak teraz na epidemii, która dotknęła wszystkich, a w szczególności branżę turystyczno-eventową.
08 maj 2020
 
średnia ocen:
5.0

Carina Bauer: She Means Business to pomoc w podniesieniu głosu kobiet

„Ta branża składa się w 75 proc. z kobiet, ale które nadal są niedostatecznie reprezentowane na szczeblu kierowniczym”. Carina Bauer, CEO IMEX Group, odpowiada na pytania Krzysztofa Celucha w cyklu „She means business…”.
05 maj 2020
 
średnia ocen:
0.0

Agata Kondracka: O jedzeniu znowu, a raczej o jego niemarnowaniu

Zawsze się zżymam, gdy proszę o zmniejszenie porcji, a słyszę: „nie żartuj, jesteśmy znani z tego, że u nas dobrze się je”. No właśnie: czy zawsze dobrze znaczy dużo?
04 maj 2020
 
średnia ocen:
5.0

MP Power Awards®: Znamy nominowane projekty

Jury konkursu MP Power Awards® ogłosiło „złote trójki” nominowane do nagrody projekty. Laureatów MP Power Projekt poznamy podczas finału, który zaplanowany jest na 21 maja.
02 maj 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.