Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Agata Kondracka: Nie o koronawirusie. O obsłudze klienta, zabawkach & zero waste

Będzie o czymś, co pozwoli nam choć na chwilę zapomnieć o trudnej sytuacji na świecie, przypomni o tym, jak ważne jest ludzkie podejście i empatia. Niezależnie od branży czy sytuacji życiowej. Agata Kondracka z cyklu Global Nation.
02 mar 2020
 
średnia ocen:
5.0

Wojciech Liszka: Nieznana liczba

W ostatnich dniach Europa kompletnie oszalała w obawie o zabójcze działanie koronawirusa. Jaki będzie wpływ tej sytuacji na ekonomię i nasze biznesy. Komentuje Wojciech Liszka w cyklu „Liczba miesiąca”.
28 lut 2020
 
średnia ocen:
0.0

Joanna Gorczyca: Wpływ

Zmiana percepcji CSR-u wyraża się m.in. w innym rozwinięciu skrótu – Corporate Social Responsibility teraz definiujemy jako Corporate Sustainability and Responsibility. Pisze Joanna Gorczyca w cyklu "W centrum uwagi".
27 lut 2020
 
średnia ocen:
0.0

Projekty do MP Power Awards® można zgłaszać do 4 marca

Termin zgłoszeń do konkursu MP Power Awards® został przedłużony. Zrealizowane projekty eventowe, incentive travel, kongresy, targi można zgłaszać do 4 marca.
27 lut 2020
 
średnia ocen:
0.0

Przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń do MP Power Awards®

Zgłoszenia projektów można nadsyłac do 4 marca, zgłoszenia produktów - do 13 marca. Niezmiennie celem konkursu jest wskazanie najlepszych projektów i praktyk w branży eventowej oraz jej promocja. Wprowadziliśmy jednak kilka zmian.
27 lut 2020
 
średnia ocen:
0.0

Adriana Szczeniowska: Uśmiech jest trendy

W Tajlandii pozytywna energia, dobre nastawienie i wszechogarniający uśmiech to coś, co dostajesz w pakiecie z każdą inną usługą. Taka pozytywna energia wraca i spotyka się z uśmiechem klienta. Pisze Adriana Szczeniowska w cyklu Trends Watch.
26 lut 2020
 
średnia ocen:
5.0

Olivia Star Top – nowe miejsce spotkań z widokiem na Trójmiasto

Olivia Star Top to przestrzenie konferencyjne na trzech najwyższych piętrach Olivii Star – najwyższego z budynków w Olivia Business Centre, najprężniej rozwijającej się przestrzeni biurowej w Gdańsku.
25 lut 2020
 
średnia ocen:
5.0

Tomasz Mlącki: Świento prawda, czyli deja vu

Trzeba realistycznie spojrzeć w przyszłość i zredefiniować rolę Zakopanego w dobie klimatycznych wyzwań. Narty to nie wszystko... Pisze Tomasz Mlącki w cyklu „Metafizycznie, merytorycznie…”.
25 lut 2020
 
średnia ocen:
0.0

Co nowego w MP Power Awards®?

Trwa ósma edycja MP Power Awards®. Niezmiennie celem konkursu jest wskazanie najlepszych projektów i praktyk w branży eventowej oraz jej promocja. Kierując się opiniami uczestników konkursu i zmianami na rynku, wprowadziliśmy jednak kilka zmian.
23 lut 2020
 
średnia ocen:
0.0

Zdobądź nagrodę specjalną – Zrównoważony rozwój w branży eventowej

W ósmej edycji MP Power Awards® po raz pierwszy jury konkursu przyzna nagrodę „Zrównoważony rozwój branży eventowej”. Będzie to specjalne wyróżnienie dla firm, które, prowadząc swoją działalność, dbają o środowisko, lokalną społeczność, pracowników.
23 lut 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.