Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Centrum Kongresowe Szczawnica – Dworek Gościnny – spełnienie marzeń event managera

Przechadzając się Górnym Parkiem Zdrojowym w Szczawnicy, nie spodziewamy się natknąć na swojej drodze tak wyjątkowego miejsca będącego spełnieniem marzeń podczas planowania eventu.
23 wrz 2020
 
średnia ocen:
5.0

Tomasz Mlącki: Zrób to sam, czyli wyzysk nieuświadomiony

Sieć oplata nas coraz szczelniej, ostatnio ochoczo korzystając z pandemicznej okazji. Coraz więcej czynności, wcześniej wykonywanych przez inne jednostki, którym za wykonaną pracę mniej lub bardziej uczciwie płacono, musimy zrobić sami, za darmo.
22 wrz 2020
 
średnia ocen:
5.0

Poland Events Impact 2019 – znamy wartość przemysłu spotkań i wydarzeń w Polsce

Organizacja spotkań i wydarzeń w 2019 roku wygenerowała szacunkowo 1,5 proc. PKB, a ich wkład w gospodarkę wahał się na poziomie 35 mld złotych – wynika z raportu Poland Events Impact 2019, który miał premierę podczas Meetings Week Poland.
20 wrz 2020
 
średnia ocen:
0.0

Grzegorz Kieniksman: Taki mały Nowy Rok

Początek września to taki mały Nowy Rok. Czas na mocne postanowienia i weryfikację planów. Grzegorz Kieniksman z cyklu „Zdaniem rebelianta…”.
14 wrz 2020
 
średnia ocen:
0.0

IGHP: wakacje w hotelach pod kreską, brak perspektywy powrotu MICE

Tegoroczny sezon wakacyjny rozczarował branżę hotelarską. Aż 86 proc. obiektów odnotowało niższe przychody lub bez zmian w porównaniu do ubiegłorocznych wakacji, z czego w 4 na 10 hoteli był to spadek o połowę lub więcej.
11 wrz 2020
 
średnia ocen:
0.0

Anna Jędrocha: Nowa normalność

Po całkowitej zapaści naszej działalności zaczynamy żyć i pracować w stanie „nowej normalności”. Kilka trendów, w tym cyfryzacja, zrównoważony rozwój i zwiększona potrzeba bezpieczeństwa stały się teraz bardzo aktualne.
10 wrz 2020
 
średnia ocen:
4.7

ALFABET: Sopot Marriott Resort & Spa

Od A do Z – czterogwiazdkowy Sopot Marriott Resort & Spa prezentuje swoje główne wyróżniki, historię i wartości w cyklu Alfabet Meeting Plannera.
08 wrz 2020
 
średnia ocen:
5.0

MP MICE Tour®: Katowice z kulturą i z eventowym potencjałem

Program MP MICE Tour®: Katowice z kulturą zaprezentował meeting plannerom stolicę Górnego Śląska z różnych perspektyw. Nowoczesne obiekty, wpisane w klimat i tożsamość miasta, tradycyjne smaki w nowym wydaniu, wreszcie kultura i sztuka...
08 wrz 2020
 
średnia ocen:
0.0

Agata Kondracka: Dziś oddaję „pióro” Annie Wrotny

Jeszcze rok temu nikt nie przypuszczał, że w takim stopniu będzie musiał uruchomić pokłady swojej kreatywności, że rok 2020 będzie rokiem zmian i wyzwań. W cyklu Global Nation wraz z Agatą Kondracką, jej gość Anna Wrotny.
06 wrz 2020
 
średnia ocen:
5.0

Ivetta Roczek: Bo ludziom zawsze wszystkiego jest mało

Planując kolejne wydarzenie, proszę zastanówcie się, gdzie jest granica wystarczającego profesjonalizmu, tego, co jest eleganckie i spełni oczekiwania uczestników i sponsorów, a gdzie zaczyna się „więcej”.
04 wrz 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.