Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

MP Fast Date® w biznesowym nadmorskim klimacie

Przedstawiciele branży eventowej – organizatorzy spotkań oraz dostawcy usług spotkali się w Sopocie na 35. edycji wydarzenia z cyklu MP Fast Date® organizowanego przez MeetingPlanner.pl.
19 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

MP Power Awards powraca

Zapraszamy do udziału w ósmej edycji konkursu branży eventowej MP Power Awards®. W konkursie jurorzy wybierają najlepsze projekty, obiekty oraz produkty. W tym roku przyznają także nagrodę specjalną za zrównoważony rozwój w branży eventowej.
17 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

Michał Kozak: Głowa decyduje…

„Szatnia daje dużo na całe życie, szczególnie biznesowe. Im dłużej jestem w biznesie, tym bardziej doceniam fakt, że mogłem kiedyś uprawiać sport zespołowy”. Michał Kozak w cyklu… Turbo Kozak.
16 sty 2020
 
średnia ocen:
5.0

Paula Fanderowska: Perspektywa dla branży MICE… lata dwudzieste czyli druga dekada XXI wieku

Jak rozpocząć nie rok, ale kolejne dziesięciolecie? Czego oczekuje(my) branża w 2020 roku? Co przyniosą jej lata dwudzieste? Jaka rysuje się perspektywa dla polskiego sektora spotkań? Pisze Paula Fanderowska, prezes SKKP, w cyklu „Okiem eksperta SKKP”.
14 sty 2020
 
średnia ocen:
5.0

Grzegorz Kieniksman: Nowe szaty… Kopciuszka

„Czym są nasze nowe szaty? Nadążaniem za pojawiającymi się trendami. Nowymi osobami, które wnoszą nieznane wcześniej możliwości i pomysły…” Grzegorz Kieniksman z cyklu „Zdaniem rebelianta…”.
13 sty 2020
 
średnia ocen:
5.0

MP MICE Tour® Aparthotel Termy Uniejów: oferta biznesowa i sztuka relaksu

W ramach wyjazdu z cyklu MP MICE Tour® meeting plannerzy sprawdzali możliwości, jakie organizatorom eventów daje nowo otwarty czterogwiazdkowy Aparthotel Termy Uniejów.
12 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

Sonda: UOKiK zarzuca SAR ograniczanie konkurencji. Jak branża ocenia tę sytuację?

Namawianie agencji do rezygnacji z udziału w konkursach oraz organizowanie wymiany informacji, co mogło ograniczać konkurencję – to zarzuty Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wobec Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.
09 sty 2020
 
średnia ocen:
5.0

Andrzej Bartkowski: Rozmawiam i rozmawiam... czyli dzień z dyrektorem obiektu

„Rozmawiam i rozmawiam. Łatwa praca. Chociaż, nie powiem, ale krzesła i stoły czasem noszę czy wspinam się na dach hotelu…”. W cyklu Dzień z dyrektorem obiektu: Andrzej Bartkowski, prezes Grupy Mazurkas, zarządzający MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel
08 sty 2020
 
średnia ocen:
5.0

Barbara Neuhofer: Projektowanie doświadczeń to oferta biznesowa

Jako projektant doświadczeń widzę, że przyszłość doświadczeń to wydarzenia. Barbara Neuhofer kierownik ds. projektowania doświadczeń na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Salzburgu odpowiada na pytania Krzysztofa Celucha w cyklu She means business...
07 sty 2020
 
średnia ocen:
5.0

Agata Kondracka-Drążkowska: Bądźmy nieidealni czyli Azerbejdżan, śmieci i Nevada

„Nie potrzebujemy garstki ludzi, którzy będą wdrażać zero waste idealnie. Potrzebujemy milionów robiących to nieidealnie”. Agata Kondracka-Drążkowska z cyklu Global Nation.
06 sty 2020
 
średnia ocen:
4.8
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.