Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Grzegorz Kieniksman: Pustka

Dzielimy się przejmującymi obrazami pustych przestrzeni publicznych, które stały się symbolem również pustki społecznej. Pustka unaoczniła też, jak delikatna jest tkanka, na której zbudowane jest życie społeczne.
10 maj 2020
 
średnia ocen:
0.0

Light the Sky: Technika estradowa dla medyków i dla branży

Pierwszego maja w ponad 115 miastach Polski z udziałem ponad 130 firm i 600 techników scenicznych i realizatorów odbyła się akcja Light the Sky. W jednym momencie, w podziękowaniu za pracę personelu medycznego wystartowały pokazy świetlne i laserowe.
08 maj 2020
 
średnia ocen:
0.0

Ivetta Roczek: Relacje – czy zaczynamy je budować dopiero dziś?

Budowanie relacji to proces, który trwa lata i nie da się go zbudować na wspólnym nieszczęściu, czyli tak jak teraz na epidemii, która dotknęła wszystkich, a w szczególności branżę turystyczno-eventową.
08 maj 2020
 
średnia ocen:
5.0

Carina Bauer: She Means Business to pomoc w podniesieniu głosu kobiet

„Ta branża składa się w 75 proc. z kobiet, ale które nadal są niedostatecznie reprezentowane na szczeblu kierowniczym”. Carina Bauer, CEO IMEX Group, odpowiada na pytania Krzysztofa Celucha w cyklu „She means business…”.
05 maj 2020
 
średnia ocen:
0.0

Agata Kondracka: O jedzeniu znowu, a raczej o jego niemarnowaniu

Zawsze się zżymam, gdy proszę o zmniejszenie porcji, a słyszę: „nie żartuj, jesteśmy znani z tego, że u nas dobrze się je”. No właśnie: czy zawsze dobrze znaczy dużo?
04 maj 2020
 
średnia ocen:
5.0

MP Power Awards®: Znamy nominowane projekty

Jury konkursu MP Power Awards® ogłosiło „złote trójki” nominowane do nagrody projekty. Laureatów MP Power Projekt poznamy podczas finału, który zaplanowany jest na 21 maja.
02 maj 2020
 
średnia ocen:
5.0

Wytyczne Ministerstwa Rozwoju dotyczące funkcjonowania hoteli

W związku z otwarciem od 4 maja hoteli i miejsc noclegowych Ministerstwo Rozwoju wprowadza procedury dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa oraz ochrony zdrowia pracownikom i gościom, do których obiekty muszą się zastosować.
29 kwi 2020
 
średnia ocen:
0.0

Tugether przedstawia rekomendacje dla „nowego ładu hotelowego”

Grupa podmiotów tworzących Branżowy Sztab Kryzysowy Tugether przedstawiła rekomendacje dotyczące funkcjonowania hoteli, obiektów i pensjonatów w związku z ogłoszeniem ich otwarcia w drugim etapie „luzowania” obostrzeń w trakcie epidemii COVID-19.
26 kwi 2020
 
średnia ocen:
0.0

Demand Outlook: branża farmaceutyczna najbardziej aktywna w wybranych miastach Europy

Branża farmaceutyczna zorganizowała najwięcej spotkań w wybranych miastach europejskich w roku 2019 – tak wynika z danych systemu Demand Outlook. Analiza dotyczyła takich miast jak Baku, Brno, Moskwa, Belgrad i Ateny.
24 kwi 2020
 
średnia ocen:
0.0

Kreatywny Roku Branży Eventowej 2019: Kreatywni nominowani

Jury konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej wyłoniło nominowanych do tytułu Kreatywny Roku Branży Eventowej i Młody Kreatywny.
23 kwi 2020
 
średnia ocen:
4.4
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.