Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Idea Profit: Ponad połowa firm chce wrócić do spotkań na żywo

Organizatorzy wydarzeń w polskich firmach wyrażają gotowość do powrotu do przeprowadzania spotkań na żywo. To wnioski z badania przeprowadzonego przez firmę Idea Profit „Jak będzie, czyli rynek spotkań oczami klienta”.
31 sie 2020
 
średnia ocen:
5.0

Opinie: Ciągle odkrywamy potencjał Łodzi

Łódź przez uczestników MP MICE Tour® została uznana za miasto z ogromnym potencjałem eventowym i energią. Historia miasta inspiruje do tworzenia ofert i scenariuszy spotkań.
30 sie 2020
 
średnia ocen:
0.0

Joanna Gorczyca: Plastikowy łańcuch wartości

Po niemal dokładnie stu latach od odkrycia polimerów, syntetyczne związki zaliczyły odwrotność iście amerykańskiej kariery. Od bohatera i magicznego tworzywa, po dzisiejsze „zero” reputacji - symbol zanieczyszczenia planety i ekologicznej katastrofy.
28 sie 2020
 
średnia ocen:
5.0

Agnieszka Nadstawna: Style myślenia na nowe czasy – czyli nowe sposoby wspomagania

– Pani Agnieszko, czy jest nadzieja? Przeraża nas myślenie naszych pracowników. Mówią, że nie umieją sprzedawać w tych warunkach. Latami budowane relacje – ot tak, jak za pstryknięciem – padają. A zespół rozkłada ręce: nie da się.
27 sie 2020
 
średnia ocen:
0.0

Jacek Więch: Kreacja to iskra, która rozpala ogień

„Dobra kreacja musi być przede wszystkim spójna, każdy jej element musi do siebie pasować – wtedy sama się obroni. Dobra kreacja nie musi podobać się wszystkim.” Kwestionariusz kreatywnego wypełnił Jacek Więch, creative director agencji BERM.
26 sie 2020
 
średnia ocen:
3.7

Beata Piosik i Łukasz Adamczyk: Jesteśmy teraz multifunkcjonalni

Najważniejsze jest dziś przeorganizowanie działań i dostosowanie się do nowej struktury rynku turystycznego. Rozmowa z Beatą Piosik, general managerem Sopot Marriott Resort & Spa i Łukaszem Adamczykiem, dyrektorem marketingu i sprzedaży.
26 sie 2020
 
średnia ocen:
5.0

Tomasz Mlącki: Kosmos…

Koronawakacje są bliskie ukoronowania, więc pora na remanenty. Pod koniec maja media wszelakie prześcigały się w ogłaszaniu światu o wiekopomnym wydarzeniu. Chodzi oczywiście o Elona Muska i pierwszy załogowy lot kosmiczny firmy SpaceX.
25 sie 2020
 
średnia ocen:
0.0

Michał Kozak: Kwestia czasu

Różnica między online a „normalnym” spotkaniem jest dokładnie taka, jak między rehabilitacją a normalnym treningiem, grą w FIFĘ na konsoli a meczem na zwykłym na boisku. Nie da się tego porównać.
20 sie 2020
 
średnia ocen:
3.7

Badanie Everitum i KIKE Events: Zapotrzebowanie na wirtualne konferencje rośnie

Ponad 65 proc. polskich przedsiębiorców i ich pracowników uważa, że wirtualne spotkania mają przed sobą świetlaną przyszłość, wynika z najnowszego badania zrealizowanego przez współpracujące agencje eventowe: Everitum i KIKE Events.
18 sie 2020
 
średnia ocen:
0.0

IGHP: w hotelach miejskich pustki, lepsza sytuacjach w obiektach wypoczynkowych

Choć sezon wakacyjny w pełni, to tylko jedna trzecia hoteli miała w lipcu zajętych więcej niż 60 proc. pokojów – wynika z najnowszej ankiety przeprowadzonej wśród członków Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.
18 sie 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.